Fiat 126 na części. Jak to załatwić z urzedęm?

Fiat 126 na części. Jak to załatwić z urzedęm?

04 Gru 2009, 14:57

Witam mam takie pytanie> Chodzi o to ze mam fiata 126 i mam okazje kupic nastepnego fiata takze 126 tylko ze nowszy mode. I tu mam pytanie czy mozna jakos zrobic tak zeby maluch stal u mnie na czesci i nie miec problemow z urzedem,ubezpieczeniem itp????
Ostatnio edytowany przez Longer93, 08 Gru 2009, 15:21, edytowano w sumie 1 raz
Longer93
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Fiat 126 na części. Jak to załatwić z urzedęm?

10 Gru 2009, 18:49

chyba jest jeden sposob na to , musisz wyrejestrowac go czyli dogadac sie z gosciem na szrocie zeby wystawił ci zaswiadczenie o zezłomowaniu autka i wtedy niesiesz to pismo do urzedu i a nastepnie do ubezpieczenia
waldekkiepski11
Nowicjusz

Miejscowość: białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie Światowa premiera seryjnej wersji Volkswagena XL1 w Genewie
    Volkswagen XL1 zużywający 0,9 l/100 km jest najbardziej efektywnym samochodem seryjnym na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in to dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 kilometrów tylko na prąd, zatem bez ...
    Mitsubishi Pajero Dakar Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda