Fiat 126 p elx

fiat 126 p elx

29 Sie 2010, 14:11

Witram całkiem niedawno kupiłem sobie maluszka pierwszy raz mam stycznosc z elegantem i9 nie wiem co to może isc ktos mi powiedział ze to odolejacz jest a mianowicie chodzi o taką sześciokątną puszkę czarną do której wchodzą dwa przewody z gaznika jeden i on ssie cały czas problem jest w tym , że ten co ciągnie mi się urwał napiszcie mi co to jest i czy to robi jakąs ruznice jak to jest urwane i czy mozna to w ogule usunąć pozdrawiam miedziakb
miedziakb
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe? Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe?
    Udział w wypadku lub stłuczce niesie za sobą lawinę konsekwencji. Najważniejsze jest życie i zdrowie uczestników zdarzenia, ale zaraz potem nasza uwaga skupia się na uszkodzonym samochodzie. Wyłączenie pojazdu z użytkowania ...
    Roomster i Fabia odświeżone modele SKODY Roomster i Fabia odświeżone modele SKODY
    Wprowadzając Nową Octavię, SKODA nie zapomina także o Roomsterze i Fabii. Te dwa modele otrzymały właśnie nowe logo marki oraz kilka dodatkowych modyfikacji. Wraz z wprowadzaniem innowacyjnego języka stylistycznego, SKODA ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009