Fiat Bravo 1.9 TD Chlodnica

Fiat Bravo 1.9 TD Chlodnica

01 Cze 2011, 16:20

Witam.Jestem nowym użytkownikiem na tym forum .
Ostatnio miałem małą stłuczkę no i poszła mi chłodnica [ niby mozna ją załatać ] ale wszyscy mi odradzają ze koszt będzie większy od nowej/używanej no i za jakiś czas może znów w tym miejscu zrobic sie dziura .

W warsztacie powiedzieli mi ze mogą załatwić chlodnice za 550zl jakas jedna z lepszych .
Na allegro widze po 150/300zl tylko ze niektóre różnią sie wymiarami troszeczke [ bez plastików]

Fiat Bravo 1.9 TD ,98r z klimą.

Chcialem wymątowac ta chlodnice i zmieżyć ale nie znam sie na tym i jeszcze bym cos przy wyjmowaniu rozwalil

moze mi ktos powiedziec/podac linka do chlodnicy ktora na pewno bedzie pasowac do mojego auta ?

z góry dziękuję :wink:
norbert1992
Nowicjusz

Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Fiat Bravo 1.9 TD Chlodnica

03 Cze 2011, 22:12

Napiszę ci tak.Miałem chłodnicę BEHR-a,wymieniłem ją, bo była bardzo stara i sfatygowana,kupiłem za 400 zł hiszpańskiego DEUS-a,niestety w korkach temperatura latem zbliża się do czerwonego pola,nigdy dotąd tak nie było.Teraz gdybym kupował, to tylko BEHR lub NISSENS,nic innego :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Fiat Bravo 1.9 TD Chlodnica

06 Cze 2011, 11:47

ta chłodnica wody powinna pasować, cena może nie jest najniższa ale KAGER to stosunkowo dobra firma.
Marian27
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] C5 2,0HDi / Mondeo 2,0TDCi / Insignia 2,0CDTi / Laguna 2,0dCi [D] C5 2,0HDi / Mondeo 2,0TDCi / Insignia 2,0CDTi / Laguna 2,0dCi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C5 II 2,0HDi - 140KM - Ford Mondeo mk4 ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI