FIAT BRAVO II SPRAWDZENIE

FIAT BRAVO II SPRAWDZENIE

24 Mar 2019, 12:43

Witam mam opcje kupić od kolegi Fiata bravo II z 2008 roku . T-JET 1.4 , 120km wersja sport . Przebieg ok 140 000 . Chciałbym faktycznie sprawdzić ile może mieć i czy były jakieś wypadki ale zabardzo się na tym nie znam . Mam nr WIN: ZFA19800004166489 . Wiem , że głównie problem była skrzynia biegów M32 od opla 6 biegowa . Sprawdzałem tez koszty utrzymania na naszym forum i ogólnie nie jest źle ale wiadomo turbina i dwumasa trochę dodaje . Proszę o jakieś rady na co zwrócić uwagę. Sam się obawiał ze coś chuczy myślał łożysko na skrzyni ale okazało się ze łożyska koł i wymienil wszystkie z tarczami i linkami i jest ok . Takto mówił ze turbiny ani dwumasa nie robił i sprzęgło jest w porządku. CENA: 17.500 do negocjacji. Dwa komplety opon na felgach zima lato .Co myślicie?. Auto jak najbardziej mi odpowiada jeśli chodzi o wygląd. Do pracy mam kilka km i ogólnie nie jezdążę dużo to myślę taka benzyna jak najbardziej. A jak na trasie ? Bo chciałbym raz na jakiś czas pojechać ok 1000km . I ogólnie coś o tym aucie może się ktoś trafi kto posiada . Czekam i dziękuję!
ZzRafalzz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus zbudował plac zabaw dla fanów off-roadu. I pięknych widoków Lexus zbudował plac zabaw dla fanów off-roadu. I pięknych widoków
    Długi weekend to świetna okazja, by wyskoczyć w plener. Dla niektórych oznacza to leżenie pod drzewem na kocyku, a dla innych przedzieranie się w gumowcach przez gęste zarośla. Fanów tych jakże odmiennych form ...
    Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach
    Do najbardziej niebezpiecznych miejsc dla pieszych należą przejścia przez wielopasmowe jezdnie bez sygnalizacji świetlnej. Do potrąceń najczęściej dochodzi, gdy pieszy wchodzi na oznaczone przejście, widząc zatrzymujący się ...

•