Fiat brawo 1.4 12v

08 Maj 2011, 11:28

Cze jestem posiadaczem fiata brawo1.4 12v i mam problem z silnikiem ponieważ kiedy go odpalam muszę trzymać nogę na gazie bo gaśnie a kiedy już go odpalę to silnik nierówno chodzi czy to może być wina kabli i siwiec czy coś się dzieje z silnikiem proszę o pomoc
Ostatnio edytowany przez szmondek, 13 Maj 2011, 16:23, edytowano w sumie 1 raz
szmondek
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: szczecin
  • 09 Maj 2011, 16:52

    Witam :) Miałem coś podobnego w sienie 1.2 Tylko u mnie jak odpaliłem to musiałem przytrzymać noge na gazie ,obroty trzymałem gdzieś około 3000 tys obortów po 10 sekundach pusczałem i obrotu też spadały i silnik klekotał jak diesel. Wymieniłem uszczelke pod głowicą ,sonde lambda , i filtr benzyny.
    Jenczu
    Początkujący
     
    Posty: 132
    Miejscowość: Głogów

    11 Maj 2011, 16:36

    cze dzieki za odp ale wybralem sie do mechanika i wszystko jasne nie pracoje na jeden cylinder koszt naprawy to 700 stowek i niewiem czy to nie za drogo napiszcie mi czy czasami nie przeplacam
    szmondek
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Miejscowość: szczecin

    12 Maj 2011, 17:20

    Kurcze nie powiem Ci nigdy nie miałem ąz takiego problemu. Wejdź na jakieś forum fiata i tam dopiero pisz. Tutaj też ludzi się znają,tylko rzadko zaglądają na podforum Fiata.
    Jenczu
    Początkujący
     
    Posty: 132
    Miejscowość: Głogów
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Jakie auto z 3 niezależnymi fotelami ISOFIX z tyłu?
      Jakie auto rodzinne warte jest obecnie uwagi? Wymagania: 3 niezależne fotele z tyłu na ISOFIX (2 foteliki + na środku dorosła osoba swobodnie siedząca, ew. trzeci fotelik), benzyna (najlepiej ładnie tolerująca LPG), ew. bardzo ...
      Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion
      Debiutujący w Genewie seryjny nowy Golf TDI BlueMotion to jeden z najoszczędniejszych obecnie samochodów. Golf ten napędzany jest nowym silnikiem TDI (wysokoprężny z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem) o mocy ...