Fiat CC, staje podczas jazdy i nie chce się uruchomić

Fiat CC, staje podczas jazdy i nie chce się uruchomić

07 Kwi 2014, 19:21

Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z moim polskim ferrari - Fiatem CC 700. Problem już występował wcześniej. Dzisiaj podczas jazdy nagle zaczął "słabnąć" po czym stanął w miejscu. Próbowałem go uruchomić i nic z tego, "kręci", czasem odpali ale od razu gaśnie. Wcześniej jak mi się to zdarzyło to wciskałem kilkanaście razy pedał gazu i uruchamiałem (trzymajać cały czas gaz) ąz w końcu odpalił. Teraz to już nie działa, jakby paliwo nie dochodzi albo coś innego. Wiecie co to może być, pompka paliwa, może coś innego? Chce jutro go odholować do mechanika, ale nie chciałbym zostać oszukany - polska rzeczywistość. Z góry dziękuje za odpowiedz
Pioro
Nowicjusz

Auto: CC

Re: Fiat CC, staje podczas jazdy i nie chce się uruchomić

08 Kwi 2014, 04:35

Oczywiście najpierw bym sprawdził tę pompkę ale...jaki masz gaźnik..? Koreański..? Mocno mi się wydaje ,że to w nim może leżeć przyczyna .
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

08 Kwi 2014, 20:43

hmmm wiesz co jesli masz young-a to zapewne masz tez i również w nim AISAN-a czyli wyrzuć go na zzłom u zamontuj WEBER-a lub FOS-a i na pewno bedzie zmiana na lepsze :)
Popek94
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 1992
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1Y 1.9D
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

09 Kwi 2014, 11:31

A ja zacząłbym od kontroli/wymiany filtra paliwa, powietrza oraz świec i przewodów. Bo to możesz zrobić sam, za niewielkie pieniądze.
A gaźnik zostawiłbym mechanikowi na sam koniec. Co do Aisana to się zgadzam - lepiej wymienić na Webera, bo Aisana mało jaki mechanik zna. Każdemu wydaje się, że to prosta sprawa, a potemokazuje się, że porywają się z motyką na słońce.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q
    Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, marka z Ingolstadt zaprezentuje Audi RS Q3, pierwszy model RS w cieszącej się ogromnym zainteresowaniem rodzinie Q. Ten wyjątkowy samochód łączy w sobie przemyślaną ...
    Seat Ibiza 1,0 TSI o mocy 115 KM Seat Ibiza 1,0 TSI o mocy 115 KM
    Seat Ibiza w wersji wyposażonej w silnik benzynowy o pojemności 1 litra ma moc 115 KM. Jego średnie spalanie w tym przypadku to około 4,7 l/100 km, a przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje 9,3 sekundy. Na liście wyposażenia niewymagającego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar