Fiat Panda - przerejestrowanie z ciężarowego na osobowy.

Fiat Panda - przerejestrowanie z ciężarowego na osobowy.

08 Sty 2018, 23:00

Witam, kupiłam fiata Pandę, zarejestrowany na 2os. z kratką, chciałabym zrobić demontaż kratki i zarejestrować go na osobowy, jakie są mniej więcej koszty? Czy mogę to zrobić bez wstawiania teraz siedzeń? Czy będę mogła w późniejszym czasie dokupić kanapę, wstawić i wymienić znowu dokumenty? Jak to wszystko się odbywa? Jakie są koszty z wstawieniem kanapy, pasami i tak dalej? :)
marta1807
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 07 1997
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Fiat Panda
Silnik: 1.1 40KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Fiat Panda - przerejestrowanie z ciężarowego na osobowy.

09 Sty 2018, 00:07

Normalnie zawsze wyglądało to tak że wkładało się siedzenia i pasy (trzeba zaznaczyć że muszą to być części nowe z serwisu) jechało na SKP i diagnosta wystawiał odpowiedni kwit na to że auto jest przystosowane na 5 os. Takie badanie kosztuje 180 zł ale nie wiem czy nic się nie zmieniło w tym temacie ( na gorsze oczywiście)
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV, Jaguar x-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO
Paliwo: Benzyna

Re: Fiat Panda - przerejestrowanie z ciężarowego na osobowy.

09 Sty 2018, 16:35

marta1807 napisał(a):chciałabym zrobić demontaż kratki i zarejestrować go na osobowy,
Te czynności moze wykonac tylko upowazniona firma i musi Ci wystawic na to f-rę....
marta1807 napisał(a):Czy mogę to zrobić bez wstawiania teraz siedzeń?
Tak ale musisz znależć "slepego" :D diagnostę.Zeby wykonsc taki przegląd wszystko musi byc najpierw zrobione... :!: :!:
marta1807 napisał(a):Czy będę mogła w późniejszym czasie dokupić kanapę, wstawić i wymienić znowu dokumenty?
Oczywiście ze tak ale DR pojazdu ponownie do wymiany...
marta1807 napisał(a): Jak to wszystko się odbywa?
Tak jak Ci to napisałem wyzej.Jednak najlepiej jak podjedziesz na OSKP/OKRĘGOWA.../i myślę ze kumaty diagnosta wszystko w tym temacie Ci wytlumaczy... :ok:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pracownik w samochodzie Pracownik w samochodzie
    Eksperci szacują, że nawet 40% ofiar wypadków drogowych w Unii Europejskiej to osoby, które zginęły w zdarzeniach związanych z pracą(1). Na niebezpieczeństwo narażeni są nie tylko kierowcy zawodowi, lecz także ...
    Toyota wprowadza architekturę TNGA do fabryki Yarisa we Francji Toyota wprowadza architekturę TNGA do fabryki Yarisa we Francji
    Fabryka Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) w Valenciennes zostanie rozbudowana i przystosowana do wprowadzenia technologii Toyota New Global Architecture (TNGA). To pozwoli zakładowi, w którym powstaje model ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Cadilac
      Ford Focus II RS
      Autosacrum 2006
      Volkswagen Bora, szerokie alufelgi