Fiat Seicento 1,1 LPG 2002r. 83000km

22 Cze 2013, 12:15

[link do Tablica wygasł]

[link do Tablica wygasł]
Ten sam samochód na giełdzie w Kielcach :)

Nie wiem czy warto taki samochód kupować, bo jeździ się jak w puszce, strefa zgniotu kończy się na tylnym siedzeniu :) Czy warto zainwestować w taki samochód, używany będzie do jazdy po mieście :)
Województwo: Świętokrzyskie

Oczywiście szukam czegoś w gazie :)
Choć jak porównując ceny takich samochodów, to wolałbym Lanosa :)
Ale co powiecie o tym modelu, albo takiego typu modelach, by nie przepłacić, a jeszcze trochę pojeździć samochodem :)
eMrH
Początkujący
 
Posty: 104
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Poszukiwane

22 Cze 2013, 17:12

Czy ja wiem czy jak w puszce,w 2osoby jest ok.
Ten z linku wygląda na zadbanego ale przebieg mało prawdopodobny patrząc na wytartą kierownice i pedał sprzegła.

Co powiesz na te autka
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] mój faworyt.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Cze 2013, 19:45

Dziękuje za odpowiedź oraz propozycje samochodów w moim województwie :)
Nad Astrą od dłuższego czasu się zastanawiam, coś do 4 tysięcy by było :) Licznik zapewne kręcony, ma przejechane z 300 tysięcy, bo jakby nie patrzeć sprowadzona z Niemiec, nie mam przekonania do samochodów sprowadzanych zwłaszcza z Niemiec, strasznie zajeżdzone, a i tak napiszą, że od starszej osoby :)

Nad Seatem Ibizą nie zastanawiałem się, choć ładnie wygląda w 4/5 drzwiach, w gazie, może za 3 tysiące by poszedł. Czy mógłby ktoś napisać o awaryjności silnika oraz o częsciach zamiennych, jak to wygląda w praktyce, czy do Seatów się dużo dokłada ? :)

Ostatecznie zastanowię się nad Oplem Astrą, choć nie wiem czy by zszedł do 4 tysięcy :P
eMrH
Początkujący
 
Posty: 104
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Poszukiwane

22 Cze 2013, 20:36

Mam tego seata tylko 1.0 i powiem szczerze, że nie jest zły wymieniłem tylko silnik (pewnie dlatego, że przebieg był ładnie kręcony). Zawieszenie bardzo trwałe jak na nasze warunki, wygoda i wykończenie bardzo dobre (lepsze niż w oplach moim zdaniem), blachy również dobre - nie rdzewieje pomimo garażowania pod chmurką.
a5f5c1
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 171
Miejscowość: Warszawa

22 Cze 2013, 22:01

Mam Seata Ibizę 1.4 GLX. Oprócz sezonowych przeglądów i wymian części eksploatacyjnych - śmiga. Używany w dodatku przez kobietę, która wyczucia do aut nie ma, więc też łatwo mu nie jest. Jak na swoje lata jest naprawdę dobrym autem.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009

23 Cze 2013, 15:57

Żonka ma już troche czasu Seicento 1.1 i jest zadowolona,ostatnio chcieliśmy zmienić na coś innego ale po głębszym zastanowieniu się jeżdzi nim dalej. Ogólnie autko małe (wsam raz do miasta czy na zakupy),ekonomiczne (po mieście bierze 6.5l),części śmiesznie tanie i każdy mechanik go zrobi.
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Wystawa "Od 0 do 100" w Audi museum mobile
    Wystawa "Od 0 do 100", prezentowana w Audi museum mobile w Ingolstadt, ukazuje moment, w którym marka Audi weszła na stałe do segmentu aut klasy wyższej. Tym momentem, bardzo znaczącym w historii koncernu AUDI AG, ...