Fiat Ulysse - Umiejscowienie pompy powietrza wtórnego, brak ogrzewania

24 Sty 2022, 21:38

Witam użytkowników forum. Chciałbym spytać gdzie dokładnie znajduje się pompa powietrzna wtórnego w Fiacie Ulysse z 2002 r. napędzany silnikiem bęzynowym o pojemności 2.0 i mocy 136Km. A także mam problem z ogrzewaniem kabiny. Do nagrzewnicy wchodzi i wychodzi gorący płyn a z nawiewów w kabinię wieję zimne powietrze. Czy ktoś będzie w stanie mi pomóc ?
1975mariusz
Obserwowany
 
Posty: 1
 • 27 Sty 2022, 10:57

  Pompę powietrza wtórnego znajdziesz pod maską z przodu. Wygląda ona tak jak w załączniku na zdjęciu więc nie powinieneś mieć problemu z jej lokalizacją.

  [Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]  1975mariusz napisał(a):Do nagrzewnicy wchodzi i wychodzi gorący płyn a z nawiewów w kabinię wieję zimne powietrze.
  Tu natomiast problemem może być klapa od mieszacza powietrza ciepłe/zimne która nie zmienia swojej pozycji i przez to nie masz regulacji.
  Rokiko
  Forumowicz VIP
   
  Posty: 6230
  Zdjęcia: 23
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Najbardziej niebezpiecznie… na prostej drodze?
  Najwięcej wypadków ma miejsce nie na zakrętach czy skrzyżowaniach, ale na prostej drodze. Co takiego ma w sobie jazda prostymi odcinkami, że kierowcy tracą rozsądek i zaczynają łamać przepisy? Jazda prostą drogą wydaje ...
  Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
  W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

 •