Fiesta 1.25 16V

Fiesta 1.25 16V

14 Wrz 2006, 23:29

Jestem na kupnie używanego samochodu. Cały czas nastawiony byłem na Fiata Bravę. Dwa dni temu dowiedziałem się że sąsiad będzie sprzedawał Fiestę 1.25. Auto to jest z 97 roku a kupił je w salonie 98r przejechał nim tylko 28 tys. km. Przebieg jest pewny nawet czasem zastanawiałem się po co jemu ten samochód. Sniegu nie widział, po prostu zimą stał w garażu. Byłem u niego obejrzeć dokładnie to autko i wygląda idealnie. Jest to pięcio drzwiowa najuboższa wersja bez żadnych dodatków. Trochę chyba za duzo za ten samochód chce. Powiedział mi że 12tys musi wziąć. Co o tym myślicie? Warto? Może jednak Brava.
Ostatnio edytowany przez haber 10 Lis 2009, 15:16, edytowano w sumie 2 razy
haber
Nowicjusz

0

Re: Fiesta 1.25 16V

16 Wrz 2006, 20:26

Witam,
Skoro wiesz że pewne autko a przebieg 28tyś to on chyba do kościoła w niedziele nim tylko jeździł :) Ale skoro znasz to autko to zbij go jeszcze trochę z ceny jak ci się uda i weź mysle że dla siebie warto pod warunkiem że jest tak jak mówisz...
Pozdro. Kacper
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa
    Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda