Film Grawitacja online 2013 Grawitacja Napisy PL

Film Grawitacja online 2013 Grawitacja Napisy PL

13 Paź 2013, 19:24

Ten film powalił mnie na kolana oznajmił Cameron, twórca Avatara i Titanika. Myślę, że to najwspanialsze zdjęcia kosmosu, jakie kiedykolwiek pojawiły się na ekranie. Powiem więcej, dla mnie to najlepszy film w historii, którego akcja rozgrywa się w kosmosie. Od wielu lat chciałem zobaczyć coś takiego.

Dr Ryan Stone (Sandra Bullock) jest znakomitym inżynierem medycznym, wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskim (George Clooney) odbywającym swoją pierwszą misję na statku kosmicznym. Niestety, w czasie pozornie rutynowego spaceru w przestrzeni kosmicznej następuje katastrofa. Statek zostaje zniszczony, pozostawiając Stone i Kowalskiego zupełnie samych przywiązanych jedynie do siebie, krążących w ciemności.
czapla82
Nowicjusz

Auto: Citroen C4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda CX-5, Łódź Design Festival 2012, bok
      Men's Day 2010
      Rampa pochyła, Arena quattro, offroad parkur, Audi A6 Allroad, 2
      Ford Fiesta, Wrak Race