Firma odszkodowawcza w Poznaniu?

firma odszkodowawcza w Poznaniu?

03 Lis 2013, 21:02

Czy ktoś mógłby polecić firmę, która pomaga uzyskać większe odszkodowanie? Ubezpieczyciel chce mi dać 1200zł po wypadku, gdzie przez pewnie 2 miesiące nie będę mógł nawet pracować tak jak do tej pory. Jestem z Poznania jak coś.
markon
Obserwowany

Auto: mazda

Re: firma odszkodowawcza w Poznaniu?

03 Lis 2013, 21:12

Ja korzystałem z xaltum w Poznaniu. Nie wiem o jaką sprawę chodzi u Ciebie, ale to chyba nie ma znaczenia. Ja walczyłem o odszkodowanie po błędzie lekarskim. Moim zdaniem jak na taką sprawę wszystko było mega sprawnie przeprowadzone! I przede wszystkim dostałem bardzo duże odszkodowanie.
ramzes1982
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 03 1982
Auto: mazda

Re: firma odszkodowawcza w Poznaniu?

30 Lis 2013, 23:08

Też polecam xaltum. Zimą złamałem nogę i nadgarstek. Ubezpieczyciel chciał mi wypłacić grosze. Poprosiłam o pomoc firmę xaltum. Byłem mile zaskoczony zaangażowaniem w sprawę i wysokością odszkodowania :)
Bartek251
Obserwowany

Auto: skoda
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...
    Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50