Firmy,komisy,osoby którym można zaufać!!!

Firmy,komisy,osoby którym można zaufać!!!

24 Mar 2010, 19:33

Witam wszystkich forumowiczów.Na forum jestem od nie dawna a zarejestrowałem się bo niedługo będę na kupnie nowego samochodu.Głównie przeglądam serwis OTOMOTO bo jest tam najwięcej ogłoszeń ale po przeczytaniu wszystkich tych postów o oszustach mam strach poszukiwać tak samochodu,dlatego zwracam się do wszystkich z prośbą aby pomóc tym którzy sa na kupnie auta albo to rozważają.Jest tego mnóstwo o oszustach ale nie ma nic wzmianki o firmach komisach które regularnie sprzedają i zamieszczają swoje ogłoszenia w otomoto i nie są to naciągacze.Na pewno jest wielu z Was którzy już zakupili samochód przez ogłoszenie w otomoto i są bardzo zadowoleni i mogą polecić daną firmę czy komis czy inna osobę która zajmuję się sprowadzaniem aut.Proszę wszystkich!!!Wpisujcie ludzi,firmy,komisy którym można zaufać i są godne polecenia i przede wszystkim nie oszukują!!!Być może mój przyszły samochód jest u któregoś z nich więc to by mi bardzo pomogło i nie tylko mi a wszystkim kupującym.Dziękuję i czekam na Wasze wpisy.Pozdrawiam!!!
sylwester6969
Nowicjusz

Miejscowość: małopolskie

Re: Firmy,komisy,osoby którym można zaufać!!!

25 Mar 2010, 11:33

Nie jest tak, że na OTOMOTO są same lewe ogłoszenia. Większość ofert nie jest naciągana. Poczytaj posty osób oszukanych i staraj się uniknąć ich błędów. Jeśli ktoś za wszelką cenę chce dostać szybką zaliczkę to już możesz się zastanawiać czy wszystko jest w porządku. Najlepiej też zobaczyć samochód (i przy okazji sprzedającego) osobiście. Wtedy na bank nie prześle Ci skanu fałszywego dowodu i będziesz miał jego prawdziwe dane. Uważaj też na MEGA okazje i będzie dobrze.
PZDR!
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Automaster Show 2013 / relacja Automaster Show 2013 / relacja
    Na lotnisku w Kamieniu Śląskim 28 kwietnia odbyła się impreza Automaster Show 2013. Dla fanów motoryzacji przygotowanych było kilka testów sprawnościowych: jazda na trolejach czy test Stewarta, ale każdy mógł ...

•