Firmy,komisy,osoby którym można zaufać!!!

Firmy,komisy,osoby którym można zaufać!!!

24 Mar 2010, 19:33

Witam wszystkich forumowiczów.Na forum jestem od nie dawna a zarejestrowałem się bo niedługo będę na kupnie nowego samochodu.Głównie przeglądam serwis OTOMOTO bo jest tam najwięcej ogłoszeń ale po przeczytaniu wszystkich tych postów o oszustach mam strach poszukiwać tak samochodu,dlatego zwracam się do wszystkich z prośbą aby pomóc tym którzy sa na kupnie auta albo to rozważają.Jest tego mnóstwo o oszustach ale nie ma nic wzmianki o firmach komisach które regularnie sprzedają i zamieszczają swoje ogłoszenia w otomoto i nie są to naciągacze.Na pewno jest wielu z Was którzy już zakupili samochód przez ogłoszenie w otomoto i są bardzo zadowoleni i mogą polecić daną firmę czy komis czy inna osobę która zajmuję się sprowadzaniem aut.Proszę wszystkich!!!Wpisujcie ludzi,firmy,komisy którym można zaufać i są godne polecenia i przede wszystkim nie oszukują!!!Być może mój przyszły samochód jest u któregoś z nich więc to by mi bardzo pomogło i nie tylko mi a wszystkim kupującym.Dziękuję i czekam na Wasze wpisy.Pozdrawiam!!!
sylwester6969
Nowicjusz

Miejscowość: małopolskie

Re: Firmy,komisy,osoby którym można zaufać!!!

25 Mar 2010, 11:33

Nie jest tak, że na OTOMOTO są same lewe ogłoszenia. Większość ofert nie jest naciągana. Poczytaj posty osób oszukanych i staraj się uniknąć ich błędów. Jeśli ktoś za wszelką cenę chce dostać szybką zaliczkę to już możesz się zastanawiać czy wszystko jest w porządku. Najlepiej też zobaczyć samochód (i przy okazji sprzedającego) osobiście. Wtedy na bank nie prześle Ci skanu fałszywego dowodu i będziesz miał jego prawdziwe dane. Uważaj też na MEGA okazje i będzie dobrze.
PZDR!
ggmarszal
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radziechowy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...
    Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani Bulli Summer Festival w Wolfsburgu - polscy fani
    Z okazji 70 lat modelu T w Wolfsburgu, w parku Allerpark, oddalonym niecałe półtora kilometra od samego Autostadt, w dniach od 3 do 6 sierpnia odbył się Bulli Summer Festival. Tereny parku przeistoczone zostały w ogromną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Alpine A110-50
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      1/4 mili Bemowo
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele