Focus I ST vs Clio II sport

focus I ST vs Clio II sport

31 Sty 2013, 00:10

Witam, przymierzam się do nowego auta, wymagania to cena max 20 000zł, silnik minimum 150 koni i jedynie benzyna nadająca się pod LPG. W oko wpadły mi auta z opisu czyli clio II sport i focus I ST. Moc silnika to samo. W tej cenie znaleźć można bez większego problemu i zostanie jeszcze trochę na dołożenie do auta. Tylko co wybrać? W focusie wielowachacz z tyłu ale za to 6 biegów w skrzyni no i najważniejsze podgrzewana przednia szyba :D . A clio? lżejsze więc inny stosunek masa/moc, i sentyment bo na podworcu stoją 3 renaulty :) ewentualnie coś podobnego co możecie polecić? w obu odstrasza mnie zfr może coś bez tego powiecie?
kana
Nowicjusz

Miejscowość: krk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...
    Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji
    Postanowiłem przybliżyć temat montażu nawigacji i stacji multimedialnej, czyli tabletu w dyskretnym i fabrycznym opakowaniu, dzięki czemu nie trzeba przyczepiać nic do czołowej szyby, pozbyć się wiszących kabli oraz chować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50