Foczka do ogolnej oceny

Foczka do ogolnej oceny

29 Sie 2010, 17:42

Witam, syn mojego znajomego zrobil wlasnie prawko i znajomy ma z nim problem bo znalazl oferte na ktora strasznie sie napalił. Jest nia Ford focus po dzwonie za 7300zl. Akurat fundusze ma 8 tys zl
Jest to ta oferta: [link wygasł]

Probowalem mu to wybic z glowy bo nigdy nie wiadomo co samochod przeszedl a do tego ten podejrzany przebieg "jedyne" 94 tys. Ale przechodzac do sedna, czy taka oferta jest warta chociazby pojechania tam i obejrzenia tego auta. Czy focusy po takim dzwonie juz raczej nie nadaja sie do jazdy? Jak to jest bo rzeczywiscie wyglada fajnie, odmalowalo by sie dzwi tylko jak ten focus by sie sprawowal, niemialby pozniej problemow z jazda, ukladem kierowniczym?
foemka
Początkujący

Miejscowość: warszawa

Re: Foczka do ogolnej oceny

29 Sie 2010, 18:08

Z wawy do łodzi daleko nie macie ale ja to bym chyba się nie fatygował :wink:
O lewych drzwiach sprzedający napisał ale prawy przedni błotnik też jest w innym odcieniu. Na przebieg nie patrzcie tylko na ogólne zużycie autka.
No i jeszcze jedno, jesli kolega ma 8 kawałków to po zakupie zostanie mu 700 pln na ewentualne naprawy, wymiany filtrów, płynów i to wszystko co się zowie "pakietem startowym" a to może nie wystarczyć.
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

29 Sie 2010, 18:58

Ja bym odpuścil bo widać że to auto nie jedno przeszło.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

29 Sie 2010, 19:35

Daj sobie z tym spokój. Co prawda, jak się nie sprzeda to koleś pomaluje drzwi, walnie ładne kołpaki i cena podskoczy do 10 tys. zł.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

29 Sie 2010, 20:18

Lewych drzwi nie znalazł w kolorze i pisze, że tylko one dostaly... Auto ma cały przód poskładany z różnych klocków ;)
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

30 Sie 2010, 13:58

Jeżeli chcesz mieć kolorowy samochód to możesz kupić :smile: ale za dobrego focusa trzeba dać jakieś dwa razy więcej niż wynoszą Twoje obecne fundusze,lepiej będzie dać sobie spokój z tym modelem,moim zdaniem nie warto.
PanSamochodzik1
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...
    W jakim celu montuje się klimatyzację i jak ona działa? W jakim celu montuje się klimatyzację i jak ona działa?
    Klimatyzacja oprócz zastosowań koniecznych, takich jak przewóz leków czy artykułów spożywczych, jest montowana przede wszystkim dla większego komfortu jazdy. Ale też w wielu przypadkach jest po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light