Ford czy toyota

ford czy toyota

19 Sty 2011, 01:00

szukam kogos kto powie mi cos na temat tych aut. ford focus mk1 raczej diesel oraz toyota avensis 1 tez diesel. chodzi mi o info ktory samochod lepszy na poczatek, ktory mniej zawodny, jak wyglada temat ewentualnych napraw ktory drozszy w utrzymaniu (wiadomo ze to jest jedna z wazniejszych spraw dla swiezych kierowcow nie znajacych sie na rzeczy), ktory ekonomiczny jezeli chodzi o spalanie.

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam
gn21
Nowicjusz

Miejscowość: woj. Lubelskie

Re: Ford czy toyota

23 Sty 2011, 11:30

Pytasz o auta godne uwagi :!: Jakość TOYOTY nieznacznie wyższa.Obydwa Diesle z pompą rotacyjną są trwałe i bezproblemowe,unikaj natomiast silnika w TOYOCIE, D-4D.Pytasz o zużycie paliwa?!Nie spodziewaj się rwania kieszeni.Jedne z lepszych aut w swojej klasie,nie żałuj pieniędzy na zadbany egzemplarz :!: Co ja bym kupił?!TOYOTĘ, ale wiem,że za taką jaką chciałbym kupić,musiałbym trochę zapłacić,tanio nie będzie.Forda można wyrwać taniej.Który się tobie bardziej podoba,tego bierz.Koszty eksploatacji w razie awarii w przypadku Forda, będą niższe.Jeśli się zastanowisz i wybierzesz ,któreś z tych aut,to napisz,dowiesz się wszystkiego,na co zwracać uwagę,itd!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: ford czy toyota

23 Sty 2011, 11:42

Ja bym wybrał Toyotę. Jest wieksza, wygodniejsza i mniej awaryjna.
fiko7
Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pluszowy Polonez
      Zawór tankowania wodoru w samochodzie
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Volkswagen Golf I vs Honda Civic