Ford fiesta 1.3 kat problem z obrotami

ford fiesta 1.3 kat problem z obrotami

27 Lis 2010, 23:11

witam jestem nowy bna tym forum ale mam pewien problem z moim autkiem posiadam forda fieste 1.3 kat , przy odpalaniu strasznie charczy a jak go odpale wskakuje na strasznie szybkie obroty po jakis 2 minutach regal sie na normalne i jeszcze jak dodam gwałtownie gazu to dławi sie a nastepnie wskakuje na normalne obroty prosze was o pomoc i jakąs fa-chow dorade co mozna z tym zrobic!!!!!!
jestem jaki jestem ale do wszystkiego dochodze sam małymi kroczkami cały czas do przodu
grzeniu345
Nowicjusz

Miejscowość: wymiarki

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE  o mocy 111 KM Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE o mocy 111 KM
    Nowa Toyota Yaris napędzana jest między innymi produkowanym w Polsce silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 l i mocy 111 KM. Motor jest o 10 proc. mocniejszy od silnika 1,33 z poprzedniej wersji modelu. Dzięki temu samochód ...
    Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
    SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar