Ford Fiesta Awaria świateł

Ford Fiesta Awaria świateł

18 Maj 2011, 09:49

Zacznę od tego, że nie świeciły mi światła pozycyjne i mijania z przodu od strony kierowcy. Zgodnie z instrukcja do Forda odkręciłam wszystkie śrubki, rozmontowałam reflektor i wymieniłam żarówki, zapięłam w te wszystkie przełączniki i zapięłam jak było wcześniej. Niestety nie świeci mi cała lewa przednia strona łącznie z kierunkowskazem. Sprawdziłam bezpieczniki, wszystkie są ok.
Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy?
Co się mogło stać?
Co powinnam zrobić?

Liczę, że ktoś mnie oświeci:)
bo życie po to jest żeby żyć
sizma
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Ford Fiesta Awaria świateł

19 Maj 2011, 19:04

Jak nie świeci nic w tej lampie, to może coś z masą być - ta jest wspólna dla wszystkich żarówek.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy? Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy?
    Segment B niezmiennie od dziesięcioleci bije rekordy w Europie. Czemu małe hatchbacki są chętnie wybierane? Przede wszystkim z uwagi na rozsądną cenę, łatwość poruszania się po mieście, coraz wyższy poziom technologicznej ...

•