Ford Fiesta Awaria świateł

Ford Fiesta Awaria świateł

18 Maj 2011, 09:49

Zacznę od tego, że nie świeciły mi światła pozycyjne i mijania z przodu od strony kierowcy. Zgodnie z instrukcja do Forda odkręciłam wszystkie śrubki, rozmontowałam reflektor i wymieniłam żarówki, zapięłam w te wszystkie przełączniki i zapięłam jak było wcześniej. Niestety nie świeci mi cała lewa przednia strona łącznie z kierunkowskazem. Sprawdziłam bezpieczniki, wszystkie są ok.
Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy?
Co się mogło stać?
Co powinnam zrobić?

Liczę, że ktoś mnie oświeci:)
bo życie po to jest żeby żyć
sizma
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Ford Fiesta Awaria świateł

19 Maj 2011, 19:04

Jak nie świeci nic w tej lampie, to może coś z masą być - ta jest wspólna dla wszystkich żarówek.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Firmowe hatchbacki klasy C – co oferują wersje bazowe? Firmowe hatchbacki klasy C – co oferują wersje bazowe?
    Według najnowszych danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego najpopularniejszym segmentem minionego roku okazała się klasa C. Od stycznia do grudnia zarejestrowano w sumie 139 tys. kompaktów. Jak podaje Samar, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 308
      Land Rover Freelander - wnętrze
      ŠKODA Popular Monte Carlo z 1937 roku
      Nowy Nissan LEAF