Witam idąc do samochodu zacząłem czuć zapach benzyny. Zaglądam pod auto, a tam czarna plama. Miejsce tam gdzie mam bak, więc chyba benzyna. Plama powstała po 2,5h postoju. Kapie po jednej kropelce, nie z tego przewodu co widać na zdjęciu tylko trochę przed. Czy to coś poważnego ? Dodam, że dzień wcześniej tankowałem do pełna, tak że kilka razy odbijał pistolet.
W przypadku kapiącej benzyny spod auta Twoje pytanie jest Masz do wymiany bak albo rurę wlewu paliwa.
Wygląda na to, że powodem było zatankowanie pod sam korek, dobijając pistoletem kilka razy. Rano przed wyjazdem do pracy żadnej plamy, nic nie kapie. Tak samo przy wyjeździe z pracy. Ale trzeba to będzie sprawdzić w warsztacie.
Nie powinno nic przeciekać nawet jak zatankujesz pod korek. Jednak w tym przypadku sugeruję sprawdzić rurę między wlewem paliwa a bakiem bo pewnie gdzieś przerdzewiała i dlatego przy zatankowaniu pod korek miałeś taki wyciek.
No to jeszcze mi powiedzcie, czy dobrze zamówiłem, bo ja widzę różnicę tam gdzie zaznaczyłem. url=https://www.forumsamochodowe.pl/galeria/bialas55-a2016/wlewww-p40553.htm][/url]
Używany samochód z salonu – czy warto? Zakup samochodu to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać nowy pojazd prosto z salonu, czy może skorzystać z oferty używanych samochodów ...
Polak w czołówce Toyota Gazoo Racing Trophy Maciej Dreszer zajmuje piąte miejsce w Toyota Gazoo Racing Trophy na półmetku sezonu. W wyjątkowym pucharze dla kierowców wyścigowych i rajdowych Toyot GT86 pula nagród wynosi 80 tys. euro. Toyota od ...
Drogi użytkowniku, aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepszej jakości treści którymi możesz być zainteresowany powinieneś przejść do ustawień prywatności i tam skonfigurować swoje zgody w celu dopasowania treści marketingowych do Twojego zachowania. Pamiętaj! Dzięki reklamom możemy finansować rozwój naszej strony, a Ty w zamian otrzymujesz do niej bezpłatny dostęp.