Ford Focus 1.8 tdci 115 KM- dymienie na czarno z wydechu

Ford Focus 1.8 tdci 115 KM- dymienie na czarno z wydechu

28 Lip 2010, 22:50

Mam taki problem z moim Fordem, że dymi mi na czarno z wydechu podczas przyspieszania zwłaszcza na II biegu gdy chcę rozpędzić auto. Dzieje się tak od momentu regeneracji turbiny, która się rozleciała. Wcześniej nie było żadnych takich sytuacji. Zauważyłem, że auto więcej pali w ruchu miejskim (8,7; 9,2) chociaż jeżdżę teraz częściej z załączoną klimą. Niekiedy podczas przyspieszania jest też taki moment jakby zadławienia auta na ułmek sekundy i dopiero konkretne odejście. Podłączałem samochód do komputera ale nie pokazał żadnego błędu. Autko zapal idealnie więc to raczej nie problem z wtryskami, sugerowano mi, że może być do wymiany przepływomierz. Może ktoś się zetknął z podobnym problemem i może coś poradzić. Z góry dziękuję!!!
franz
franz79
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u Skoda Yeti i Octavia Scout we flocie TOPR-u
    SKODA Polska przekazała ratownikom Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dwa kolejne modele - Yeti i Octavię Scout. 15 stycznia 2013 roku nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do dwóch modeli ...
    BMW Turbo 1972 BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda