Ford Focus 1.8 tdci 115 KM- dymienie na czarno z wydechu

Ford Focus 1.8 tdci 115 KM- dymienie na czarno z wydechu

28 Lip 2010, 22:50

Mam taki problem z moim Fordem, że dymi mi na czarno z wydechu podczas przyspieszania zwłaszcza na II biegu gdy chcę rozpędzić auto. Dzieje się tak od momentu regeneracji turbiny, która się rozleciała. Wcześniej nie było żadnych takich sytuacji. Zauważyłem, że auto więcej pali w ruchu miejskim (8,7; 9,2) chociaż jeżdżę teraz częściej z załączoną klimą. Niekiedy podczas przyspieszania jest też taki moment jakby zadławienia auta na ułmek sekundy i dopiero konkretne odejście. Podłączałem samochód do komputera ale nie pokazał żadnego błędu. Autko zapal idealnie więc to raczej nie problem z wtryskami, sugerowano mi, że może być do wymiany przepływomierz. Może ktoś się zetknął z podobnym problemem i może coś poradzić. Z góry dziękuję!!!
franz
franz79
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...

•