Ford Focus 1.8 TDCI SPORT 2006r - co o nim sądzicie? (25tys)

12 Kwi 2012, 16:14

Cześć!

Co sądzicie o [link do Allegro wygasł] tym Focus'ie? Jest wart swojej ceny? W ogóle interesować się nim? Mam na zakup samochodu ok 25 tys zł i właśnie zastanawiam się nad ogólnie Focusami drugiej generacji. Podoba mi się też Grande Punto, Astra, Vectra, Leon, może jakiś Golf, ale jakoś za dużo tego jeździ po naszych polskich ulicach i wg mnie trudno znaleźć coś dobrego. Pomóżcie mi w wyborze, bo naprawdę mam z tym problem. Wiem że focus jest większy od wymienionych powyżej samochodów, ale ogólna jego stylistyka do mnie przemawia. Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam
PioPi0
Nowicjusz

Miejscowość: Gliwice

12 Kwi 2012, 16:20

Ponad 4000wyświetleń i nikt go jeszcze nie wziął :shock: ciekawe czemu?Wogóle jak już szukać Focusa w dieslu to TDDI a nie TDCI.

Mówisz Leon,to może wersja Cupra?
[link do Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

12 Kwi 2012, 16:34

No właśnie też mnie to dziwi.

Co do tego leona, to bardzo ładny, tylko trochę za "stary" jak dla mnie. Szukam czegoś od 2006r w górę.

Samochodem będę głównie jeździł w mieście, ale trasa kilka razy w miesiącu też się zdarzy. Z tego powodu głównie interesowałem się benzyną, nie wykluczam diesla, gdyby trafiłby się jakiś fajny to nie ma problemu. Dziękuję za odpowiedź.
PioPi0
Nowicjusz

12 Kwi 2012, 16:41

A może taka Ibiza?
[link do Allegro wygasł]
[link do Allegro wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1998

12 Kwi 2012, 17:03

Bardzo ciekawe propozycje.
Pierwsza ibiza ma świetny kolor, czarny. Cena też jest fajna, bo nie wykorzystam całej kwoty jaką mam na zakup samochodu. Druga, gdyby nie ten cukierkowy kolor, który troche średnio do mnie przemawia, ma wszystko czego potrzebuję - rocznik, silnik, wyposażenie. Jestem tylko ciekawy przebiegu, bo nie mogę się go doczytać na aukcji. Nie wiem czy ibiza nie będzie za mała dla mnie. Fajny samochód, zawsze mi się podobał, ale co do ibizy muszę się dobrze zastanowić.

Może jakieś inne propozycję? Za jakimi samochodami mam się rozglądać do tych 25 tys zł?
PioPi0
Nowicjusz

12 Kwi 2012, 18:56

No z tymi wyświetleniami to akurat prawda ale jest podany numer VIN więc można sprawdzić jego historie a może sie okazać że taki rewelacyjny nie jest.

A może tak Hyundai I30?Dużo tego nie jeżdzi jeszcze po drogach.
[link do Otomoto wygasł]
TFSI
Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak zaplanować bezpieczny wyjazd na urlop?
    Rozpoczął się czas wakacyjnych wyjazdów, a więc i zwiększonego natężenia ruchu. Wiąże się z tym niestety duża liczba wypadków drogowych, do których w ubiegłym roku najczęściej dochodziło w sierpniu, a ...
    Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...

•