Ford Focus C-MAX 2003 1.8 benzyna, wersja GHIA

Ford Focus C-MAX 2003 1.8 benzyna, wersja GHIA

15 Gru 2017, 14:31

Na sprzedaż mam Forda Focusa C-MAX z 2003. Dzielnie służył mi przez ostatnie 5 lat.
Auto jest sprawne, codziennie używane. Bardzo bogato wyposażone (wersja GHIA). Licznik wskazuje przebieg 170tys km.

W czerwcu 2015 założyłem mu całkowicie nowe, kompletne sprzęgło wraz z kołem dwumasowym.
Od zeszłego roku jeździ na nowych oponach całorocznych (Uniroyal deszczówki).

Auto zarejestrowane, przegląd ważny do września '18, sprzedaję wraz z ubezpieczeniem OC, opłaconym również do września '18.

Silnik jakieś 1,5 roku temu zaczął lubić olej, występują również problemy z hamulcem postojowym (coś się rozłącza i nie chce działać poprawnie). Poza tym wszystko jest z nim w porządku.

Cena wywoławcza 7000 zł. Zależy mi na szybkiej sprzedaży, zatem jestem otwarty na propozycje z Waszej strony.

Samochód do obejrzenia w Gnieźnie.

Więcej info pod nr telefonu: 609 735 274

Zdjęcia:
Image Image Image Image Image Image Image
michmichal
Obserwowany

Zdjęcia: 7
Auto: Ford Focus C-MAX

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Sorento po zmianach Kia Sorento po zmianach
    Odświeżona linia i zmodernizowana konstrukcja skorupy nadwozia, nowy silnik benzynowy 2.4 GDI o niższym zużyciu paliwa i emisji spalin, wyższy komfort podróżowania i lepsze własności jezdne – to tylko niektóre ...
    Volkswagen i Porsche łączą siły Volkswagen i Porsche łączą siły
    Przyspieszony proces integracji umożliwi połączenie działalności związanej z produkcją samochodów już z dniem 1 sierpnia 2012 - Volkswagen Group w pełni przejmuje kontrolę nad działalnością Porsche uzyskując pozostałe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED
      KTM