Ford Focus - dziura w "rurze" od Turbiny

Ford Focus - dziura w "rurze" od Turbiny

19 Kwi 2017, 14:21

Witam, jest to pierwszy mój post na grupie więc proszę o wyrozumiałość :D Problem wygląda tak, że wczoraj jak wracałem do domu zauważyłem ze brak mocy. Modliłem się, żeby to nie było turbo. Zatrzymałem się, podniosłem maskę i zobaczyłem straszną dziurę na jednym z węży od turbiny. Na zdjęciu starałem sie jak najlepiej to przedstawić. Byłem w sklepie z częściami ale pan powiedział ze ta część bedzie mnie kosztować 650zł co według mnie jest przesadą. Sprawa wygląda tak, że nie mogę tego nigdzie znaleźć i sobie samemu zamówić bo nie wiem dokładnie jak to sie nazywa. Jestem w trakcie zamiany auta na inne, ale nie chce z drugiej strony sprzedawać komuś nie sprawnego samochodu. Proszę o pomoc jak mam to znaleźć. Auto to Ford Focus Mk2 1.6 TDCi 109km

Image

Dziękuje i pozdrawiam
JesteDadzi
Obserwowany

Zdjęcia: 1
Auto: Ford Focus mk2

Re: Ford Focus - dziura w "rurze" od Turbiny

19 Kwi 2017, 15:48

Rura dolotowa turbo, przykladowa aukcja na allegro
[link wygasł]
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV
Silnik: 2.0 V6 TURBO
Paliwo: Benzyna

Re: Ford Focus - dziura w "rurze" od Turbiny

19 Kwi 2017, 15:54

Dziękuje Kao za pomoc!
JesteDadzi
Obserwowany

Zdjęcia: 1
Auto: Ford Focus mk2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Kamiq - miejski SUV Skoda Kamiq - miejski SUV
    Nowy miejski SUV ŠKODY, dedykowany dla chińskiego rynku model KAMIQ, został oficjalnie zaprezentowany 23 kwietnia. KAMIQ stanowi uzupełnienie gamy SUV-ów ŠKODY, w której znajdują się już modele ...
    [C] Cee’d I 1,6CRDi / 3 II 1,6MZR-CD / Astra J 1,7CDTi / 308 I 1,6HDi [C] Cee’d I 1,6CRDi / 3 II 1,6MZR-CD / Astra J 1,7CDTi / 308 I 1,6HDi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Cee’d I 1,6 CRDi - 115KM (głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Land Cruiser HZJ 78 z 2000 roku
      Mercedes Klasa V
      Wypadek pod Kartuzami
      Volkswagen Crafter, 2017