Ford Focus MK3

Ford Focus MK3

18 Lip 2019, 17:48

Witam po raz kolejny,

w związku z zawirowaniami z moim samochodem, jestem zmuszony do zakupu innego. Początkowo miałem to odwlec do nowego roku, później szukałem samochodu do 17 500 tys., obecnie budżet to 30 000 i raczej nie chcę tego przekroczyć.

Zainteresowany w pierwszej kolejności byłem Lancerem VIII 1.8, niestety ich mała dostępność sprawia, że raczej obejdę się smakiem.

Pod uwagę brałem również BMW E90/92, jednak po zagłębieniu tematu stwierdzam, że jest to zbyt awaryjne auto i odpuszczam.

W chwili obecnej, zainteresowany jestem mocno Focusem MK3. Rzuciło mi się w oczy, że jest to całkiem dobre auto, jednak proszę o opinie bardziej doświadczonych osób. Jutro chciałbym podjechać i obejrzeć samochód z linku: https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focu ... 8f8feb8e7c

Jeśli ktoś ma jeszcze propozycje co do innych modeli, to również rozważę. Zależy mi, żeby samochód miał dobrze wyważone proporcje moc/masa, dużym plusem będzie bluetooth czy klimatyzacja automatyczna.

Edit:
Zapomniałem dodać, samochód będzie głównie wykorzystywany do jazdy po mieście, dojazdów do pracy/studia zaoczne, rzadziej trasa. Myślę, że rocznie nie przekroczę 15 tys. kilometrów.
druteron
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Corolla E11
Silnik: 1.4 VVti 96 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczniej bez śmieci na drodze Bezpieczniej bez śmieci na drodze
    Na drodze można spotkać różne przedmioty i przeszkody - od rozlanego oleju, kawałków opon, kołpaków, przez puszki, plastikowe torby, aż po szkło czy nawet meble. Takie niemiłe niespodzianki mogą spowodować ...
    Toyota GT86 British Green Limited Toyota GT86 British Green Limited
    Edycja specjalna Toyoty GT86 to kolejny dowód, że w świecie motoryzacji wszystko wygląda lepiej w kolorze British Racing Green. British Racing Green to klasyka motorsportu – kolor, dzięki któremu przez ...

•