Ford Fusion /mondeo mk5 z USA

Ford Fusion /mondeo mk5 z USA

11 Sie 2018, 15:41

Witam od jakiegoś czasu zatamaiwma się nad Fordem Fusion 1.5 Eco bost z USA.? Czy warto? Jakie są różnice? Znalazłem jeden nad którym się zastanawiam... Podaję link : https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mond ... AuWNn.html
Poprosiłem sprzedawcę o numer VIN żeby ten samochód sprawdź nie wiem nie znam się na tym. Sprzedawca mnie zapewnia że auto jak nowe malowane tylko zderzaki.. Ile w tym prawdy?
Tu mam spr numer VIN proszę o pomoc.
Michalplay570
Obserwowany

Zdjęcia: 0

Re: Ford Fusion /mondeo mk5 z USA

12 Sie 2018, 20:54

Michalplay570 napisał(a):Sprzedawca mnie zapewnia że auto jak nowe malowane tylko zderzaki.. Ile w tym prawdy?

mało prawdopodobne
ale po VIN powinieneś gdzieś widzieć w jakim stanie było wystawione na aukcji
andrewb25
Zaawansowany

Miejscowość: małopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cofanie liczników w samochodach z karą pozbawienia wolności Cofanie liczników w samochodach z karą pozbawienia wolności
    Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym w którym za każde przekręcenie licznika będzie groziło od 3 miesięcy do pięciu lat więzienia. Za takie oszustwo odpowiadają zarówno kierowca, właściciel ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•