Ford Galaxy Ghia, 2.0 + LPG

Ford Galaxy Ghia, 2.0 + LPG

19 Lip 2019, 09:11

Witajcie!
Sprzedaję prywatnie mojego Forda Galaxy.
Aktualny przebieg: 298tys km
Badanie techniczne i OC ma do 21.03.2020r.
z ważniejszych i większych rzeczy:
10.07 - Nowy akumulator, zregenerowany rozrusznik, wymiana oleju skrzyni biegów, wymiana zimmering skrzyni
26.06 - wymiana filtrów powietrza, kabinowego, oleju (Motul), nowe świece NGK, nowe cewki NGK,
22.06.2018 (283tys km) - tarcze + klocki,
02.11.2017 (270tys km) - sonda lambda, dwumas, EGR, kompl. sprzęgło, wysprzęglik, poduszki silnika,

wybrane wyposażenie:
Elektryczne szyby przednie/tylnie
Bluetooth
Czujniki parkowania przednie/tylnie
kamera cofania
Podgrzewana przednia szyba
Przyciemniane szyby
Tempomat
Elektrycznie ustawiane lusterka
Alarm z odcięciem zapłonu
Czujnik deszczu i zmierzchu
Elektrycznie ustawiane fotele
Hak
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
Relingi dachowe (org. ford)
Światła Xenonowe
Wielofunkcyjna kierownica
Radio dotykowe Denso
Alufelgi
Dach panoramiczny
Isofix
Nawigacja GPS

Wszystko robione na bieżąco, prowadzona książka serwisowa (nie ASO)
Butla gazu (53l) do 2022r. Butla pod podwoziem, a nie w bagażniku, jak często dają do Galaxy. Nowe opony całoroczne (przejechane 2tys km)

Jakieś ryski są, to normalne w jego wieku, przy normalnie użytkowanym samochodzie, ale bity nie był. Szyby wszystkie oryginalne, z tego samego roku. Nie jest to "igła jak z salonu" od handlarza z komisu, ale normalnie użytkowany, nie żyłowany do granic samochód. Codziennie wożę nim żonę, trójkę dzieci, czasem jeszcze siostrzenicę, więc musi być sprawny każdego dnia. Tapicerka skórzana jest w bardzo dobrym stanie, jedynie na fotelu kierowcy trochę przetarta w jednym miejscu od wsiadania. Na pozostałych wszystkich siedzeniach OK. Traktuję ją zresztą regularnie woskiem do skóry, a pod fotelikami dzieciaków mamy maty ochronne. Schowki w podłodze, mocowania isofix i top theather do fotelików. Fajna sprawa dla dzieciaków to panoramiczny dach i te schowki w suficie po całej długości. Kamera cofania w miejscu jednej z lampek podświetlenia tablicy, wyświetlacz pod lusterkiem wstecznym, załącza się przy wrzuceniu biegu wstecznego. Zestaw głośnomówiący BT zostawiam w aucie. Oprócz tego oczywiście jest roleta bagażnika i komplet oryginalnych dywaników welurowych. Ja ich nie używałem, bo wolę gumowe, więc są w prawie idealnym stanie. Ksenony i światła dzienne (30% świateł długich) automatyczne. Żadnych bąbli na karoserii. Podwozie przed zimą czyściłem i konserwowałem, więc też powinno być OK.

Z wad:
1. Wskaźnik poziomu gazu, żyje swoim życiem - nie ma co na niego patrzeć. Wystarczy wiedzieć, ile mniej więcej się zrobi na pełnej butli. (400-450km) Przy przeglądzie instalacji mogą wyregulować.
2.Tapicerka przetarta w jednym miejscu, na fotelu kierowcy, z lewej strony.
3. Ostatnio wyskoczył kompresor klimatyzacji. Klima sprawna, działa, ale przy włączaniu słychać na samym początku stuki. Mogę spuścić na naprawę lub jeśli ktoś będzie zdecydowany samemu wymienić.
4. Lakierowane nadkola - matowieje lakier od kamyczków, Taka przypadłość Galaxy i S-maxów. Na jasnych lakierach tak nie widać, na ciemnych bardziej.

Można brać go na kanał, podpinać pod komputer, badać miernikiem. Jedynym powodem, dla którego sprzedaje, to chęć spełnienia marzenia o wielkim amerykańskim VANie Dodge'a lub Chryslera.

Chętnie odpowiem na więcej pytań i udostępnię więcejj zdjęć. Zapraszam do oglądania!

W grę wchodzi wymiana na Grand Voyagera/T&C/Grand Caravana lub busika (vito, jumpy, traffic, multivan...)

CENA: 26tys do delikatnej negocjacji
gbywalec
Początkujący

Zdjęcia: 1
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Opel Astra H
Silnik: 1.6, 115KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Century 1967 rok Toyota Century 1967 rok
    Pierwsza Toyota Century miała za zadanie zdobyć japoński rynek aut luksusowych. Auto powstało w setną rocznicę urodzin Sakichi Toyody, założyciela Toyota Industries, i temu zawdzięcza swoją nazwę. Samochód jest flagowym ...
    Nowy VW Polo R Supercar 570KM i napęd na cztery koła Nowy VW Polo R Supercar 570KM i napęd na cztery koła
    Nowe Polo R Supercar przygotowane przez Volkswagen Motorsport. Model z silnikiem o mocy 570 KM i z napędem na cztery koła został przygotowany z myślą o startach w Mistrzostwach Świata FIA w rallycrossie (WRX). Auto wygląda ...

•