Ford Ka czy fiat seiczęnto

Re: Ford Ka czy fiat seiczęnto

18 Gru 2009, 11:16

Czyli jaka decyzja?
harvard
Nowicjusz

Miejscowość: lubelskie

18 Gru 2009, 17:48

barol91 napisał(a):Ja jeszcze w zyciu pognitego KA nie widzialem :roll:

Moja siostra miala KA zgnilo nadkole na wylot !! rocznik 2003.

KA - ODRADZAM !
illusion
Aktywny

Miejscowość: Poznań

18 Gru 2009, 22:27

Ja za SC jestem, znam to auto i wiem co polecam. A wspomaganie to do szczescia tak bardzo nie potrzebne w tym samochodzie ;)
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

18 Gru 2009, 22:29

Ja rowniez obstaje przy SC ale ze wspomaganiem lepiej sie nim bedzie jezdzic i parkowac
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

19 Gru 2009, 18:26

dzięki za wasze podpowiedzi i sugestje.Myślę że będzie to jednak fiat SC. Trochę nim jeżdziłem i mam raczej pozytywne opinie o nim, ten środek ma taki mizerny, poza tym jest O.K. :roll:
waldek1103
Nowicjusz

20 Gru 2009, 10:33

Słuchaj mam auto już 2 lata po rodzinie dostałem z malutkim przebiegiem 15tysi i naprawdę nie dokładam do niego. Pali bardzo mało i staram się dbać o niego. Szkoda mi go oddać bo darmo przyszedł a widzę i le kumple posiadający golfy muszą dokładać a poza tym auto traktuje jako dupowóz z pktu A do pktu B Co do blachy to ocynk. przeważnie jeżdzę sam a czasem z żoną i dzieckiem kilkuletnim. Jak do tej pory na naszą rodzinę jest wystarczający. Szukam czegoś innego ale tak łatwo nie oddam czegoś co się nie psuje. Nie sztuka kupić auto z 2000 niemieckie ale czy ja wiem co kupię!Lansu nie ma w SC ale czy o to właśnie chodzi?

ps jak kupisz już coś pochwal się na forum wrzuć fotkę
harvard
Nowicjusz

Miejscowość: lubelskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia
    "Nagroda "Design of the Year" to wielki zaszczyt dla SKODY i ogromne wyróżnienie dla całego naszego zespołu. Nowa Octavia jest klasą sama w sobie pod każdym względem. Jej doskonałe proporcje, czyste i ostre linie nadwozia ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

• Re: Ford Ka czy fiat seiczęnto

20 Gru 2009, 19:54

NIe ma sprawy, jak coś kupię to dam znać. Ale nie będziemy się tak spieszyć, poczekamy aż trochę mrozy odpuszczą. I raczej będziemy szukać takiego fiacika
    waldek1103
    Nowicjusz

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI