Ford Maverick nie włącza się radio i radio CB, co moze byc?

Ford Maverick nie włącza się radio i radio CB, co moze byc?

01 Maj 2015, 12:04

Witam.
Mam problem, mianowicie ostatnio wyciagałem akumlator na zime z wozu, włożyłem go z powrotem i wtedy auto nie chciało zapalić. Mój ojciec przez przypadek cos tam szturchnął przy dyżych bezpiecznikach pod kierownicą i auto zapaliło i chyba został wymieniony na nowy. Lecz od tego czasu nie działa w moim Mavericku radio ani radio CB. Wie ktos co mogło się stać? Po prostu nic nie reaguje, klikam i cisza jak do Jowisza. Bezpiecznik audio w porządku, na razie nie dobierałem się do radia, bo nie wiem gdzie moze byc usterka, jak oba radia nie działają, a nie wiem dokąd prowadzą ich kabelki :(
Wengosz
Nowicjusz

Auto: Ford Maverick
Silnik: 2.7 TDI GL 125KM
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...
    Bezpieczne auta służbowe Bezpieczne auta służbowe
    Światowa Organizacja Zdrowia WHO szacuje, że około 30% wypadków drogowych na świecie powiązanych jest z pracą. Dodatkowo Bank Światowy, przygotowując rekomendacje dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Caddy BiFuel, przekrój instalacji paliwowo-gazowej
      Audi RS Q3 concept, 3
      Rodzina samochodów - Mitsubishi Fuso
      affa3