Ford Maverick zamiennik alternatora??

Ford Maverick zamiennik alternatora??

12 Sty 2011, 13:56

Proszę o pomoc. Pilne:)
Czy jest możliwość zakupu zamiennika alternatora 120A do Forda Mavericka z 2004 r.Silnik 3.0 V6 203KM?[/b]
katex8
Nowicjusz

Miejscowość: Ostrołęka

Re: Ford Maverick zamiennik alternatora??

27 Sty 2011, 10:52

Niestety, ale o to musisz zapytać w sklepie.Nie polecam tobie zamienników.Dużo lepszym rozwiązaniem jest poddanie regeneracji w wyspecjalizowanym zakładzie,kupienie zregenerowanego a pozostawienie swojego(są takie opcje).Pamiętaj,że nasi mechanicy potrafią zregenerować tak alternator lub rozrusznik,że czasami dłużej służy jak nowy.Eliminują fabryczne niedoskonałości tych części(nie tyczy się to części wyprodukowanych przez f-mę BOSCH).Zamienniki są w sklepach tanie,to fakt,nawet czasami kilka razy a za zregenerowany alternator zapłacisz trochę więcej jak za zamiennik ale wierz mi,warto :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porsche 918 Spyder - końcówki wydechu na wysokości zagłówków Porsche 918 Spyder - końcówki wydechu na wysokości zagłówków
    Tworząc hybrydowe hiperauto o łącznej mocy niemal 900 KM Porsche musiało mierzyć wysoko. Takie myślenie najwyraźniej udzieliło się również inżynierom odpowiedzialnym za zaprojektowanie układu wydechowego, bowiem dwie ...
    Bezpieczeństwo pieszego na drodze Bezpieczeństwo pieszego na drodze
    Według statystyk, w 2012 roku doszło do 10 309 wypadków z udziałem pieszych, w wypadkach tych zginęło 1 167 osób, a rannych zostało 9 945 osób. Wypadki z udziałem pieszych stanowią prawie 33% wszystkich ...

•