Ford Mondeo 1.8 ? Opel Vectra 1.8 Comfort ? Volkswagen Pass

Re: Ford Mondeo 1.8 ? Opel Vectra 1.8 Comfort ? Volkswagen

13 Maj 2011, 06:20

Pozytywne zdanie o volvo s/v40 ma np havoc bo go swego czasu miał, inni krytykuja a auta nie mieli. Super.
JerzyB333
Stały forumowicz

Miejscowość: ZZZZ

13 Maj 2011, 12:45

Ale kika tys km przejechałem i dlatego moja opinia jest jaka jest. Poza tym moi dobrzy znajomi jako własciciele firmy kupili sobie dwie V40 w salonie i przez 2 lata cieszyli się że maja gwarancję bo auta dość często stały w serwisie.
fiko7
Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok

13 Maj 2011, 23:12

fiko7 napisał(a):Ale kika tys km przejechałem i dlatego moja opinia jest jaka jest. Poza tym moi dobrzy znajomi jako własciciele firmy kupili sobie dwie V40 w salonie i przez 2 lata cieszyli się że maja gwarancję bo auta dość często stały w serwisie.

Twoi znajomi maja zawsze megawaryjne samochody. niech sie przesiada na komunikacje miejska i pociagi. inaczej nie wyrobia na lawety.
ja mialem s40 1,9 TD 90km z 97 prawie od nowosci, bylo pukniete lekko tyl. takie kupilem. wiadomo dlaczego. mialo ok 60kkm, dobilem do 350kkm(jedno z aut ktorymi jezdzilem najdluzej, teraz zmieniam czesciej). byl to okres gdzie czesto robilem trasy Polska-Francja-Polska, Polska-Holandia-Polska.
Awarie: wymiana duzo glupot w zawieszeniu(to chyba normalne w Polsce, jak w kazdym aucie), , regeneracja turbo przy 190kkm i przy ok 270 kkm glowica(wada silnika) 1200zl.
W "miedzyczasie" kupilem v40 po FL w nowszym dieslu. tez spory przebieg i w nim wymienialem tylko oleje, filtry, amortyzatory przod, klocki, tarcze.
To sa MEGAAWARYJNE auta, ktorych nie warto polecac Twoim zdaniem?

Nie wiem o co Ci chodzi z najazdem na Volvo. Wytlumacz mi?
Mowisz ze to udawane premium, ale spojrz na ceny. chocby XC60 kosztuje w podobnej wersji podobne pieniadze jak RAV4. i to drugie mialoby byc lepszym wyborem? w tym wypadku wole "udawane" nowoczesne premium z pieknym wnetrzem, swietnym dieslem niz budzetowy samochod, ktory debiut mial 6 lat temu(w tym roku FL bodajze)
Powiesz X3. OK. sprawdz w konfiguratorze porownywalna wersje. BMW "udawanym" premium nie jest i cena jest juz jak przystala na premium WYSOKA.
JerzyB333
Stały forumowicz

Miejscowość: ZZZZ
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie
    Niskie, szerokie i z dużym rozstawem osi – oto proporcje klasycznego Gran Turismo. Wpisuje się w nie również Audi e-tron GT concept. Ma 4,96 m. długości, 1,96 m. szerokości i 1,38 m. wysokości. Lekka karoseria ...
    Pakiet tuningowy TRD dla nowego Lexusa LS Pakiet tuningowy TRD dla nowego Lexusa LS
    Japońska firma TRD, dostawca fabrycznych rozwiązań tuningowych dla Lexusa, przygotowała zestaw akcesoriów do tuningu najnowszej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexus LS F SPORT. Zestaw TRD do tuningu aerodynamicznego ...

•