Ford Mondeo 1,8 SCi 2003 r alternator

Ford Mondeo 1,8 SCi 2003 r alternator

15 Mar 2013, 16:11

Witam mam problem z samochodem pali dużo ponad 12litrów paliwa ale najgorsze jest to ze samochód posiadam 2 lata i wymieniłem już 3 razy alternator jak kupię używany to przez 3 miesiące jest dobrze później zaczynają sie problemy zaczynają migać światła i jak coś takiego zaczyna sie dziać to używam jak najmniej prądu i tak 3 miesiące i nie mam ładowania
jarkoi
Nowicjusz

Auto: ford mondeo
Silnik: 1,8 sci 130km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Ford Mondeo 1,8 SCi 2003 r alternator

15 Mar 2013, 22:10

Trzeba sprawdzić natęzenie prądu (w amperach) jak jest za duże to akumulator do wymiany.
andrzej_124
Stały forumowicz

Re: Ford Mondeo 1,8 SCi 2003 r alternator

17 Mar 2013, 11:51

Jarkoi,twoje auto z tym silnikiem znajduje się na bardzo czarnej liście nieudanych jednostek silnikowych,których jest tylko kilka,ja podejrzewam dlaczego to auto tak żre paliwo,to skutek jego podstawowej i głównej wady konstrukcyjnej, oraz wtrysku bezpośredniego,który pośrednio powoduje te kłopoty.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light