Ford mondeo 2.0 tdci kopci, dużo pali ,słaby

ford mondeo 2.0 tdci kopci, dużo pali ,słaby

28 Lut 2010, 12:59

witam potrzebuję pomocy z silnikiem w moim dieslu ,mianowicie auto podczas przyspiesznia puszcza co jakiś czas kłeby dymu i można wyczuć falowanie tzn.dwie sekundy ciągnie potem przestaje i znów to samo.Spalanie tego auta ukształtowało się na poziomie 9-10 litrów, co chyba też jest zbyt dużym wynikiem.Auto miało wymieniane sterowniki turbiny gdyż zostały uszkodzone przy stłuczce(takie auto kupiłem) założyłem używki z anglika ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.prosze o wyrozumiałe porady, z góry dzieki.
kogik
kogik
Nowicjusz

Miejscowość: włoszczowa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

To rekord! Używana Toyota Supra sprzedana za zawrotną cenę To rekord! Używana Toyota Supra sprzedana za zawrotną cenę
    Ceny Toyoty Supry A80 nie przestają rosnąć. Kilka miesięcy temu na aukcji domu RM Sotheby’s za ponad 173 tys. dolarów sprzedano egzemplarz Supry z 1994 roku. A teraz ktoś zdecydował się wydać 176 tys. dolarów, ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać