Ford Mondeo 2002 2,0 - przygasa silnik podczas hamowania

Ford Mondeo 2002 2,0 - przygasa silnik podczas hamowania

25 Cze 2010, 19:35

Witam,
mam samochód marki Ford, model Mondeo, rocznik 2002 o mocy silnika 131KM, pojemność silnika 2.0l.
W czasie gwałtownego przyspieszenia przygasa silnik, kontrolka od świec żarowych zaczyna mrugać. Przestaje dopiero wtedy, kiedy silnik zostaje odpalony ponownie. I teraz moje zapytanie, jak zlikwidować ten problem?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
Ostatnio edytowany przez Alaska 27 Cze 2010, 22:33, edytowano w sumie 2 razy
Alaska
Nowicjusz

Miejscowość: Gdz

Re: Ford Mondeo 2002 2,0

27 Cze 2010, 18:08

kolego miałem ten sam problem i radze Ci szybko idź do mechanika... z takim czymś też jeździłem i aż cały blok wyrwało i to była wina jednego z wtrysków ponieważ nie podawał paliwa i to paliwo się tam gromadziło aż wyrwało. Musiałem zmieniać cały silnik i wtryski na nowe.
michal_cycus
Nowicjusz

Miejscowość: Szaniawy
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG
    SKODA wprowadza dla modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI 7-stopniową skrzynię biegów DSG. Mając na uwadze rosnącą popularność modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI (122 KM), SKODA poszerzyła ofertę umożliwiając zamówienie ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005