Ford mondeo coś rozładowuje akumulator na postoju.

ford mondeo coś rozładowuje akumulator na postoju.

28 Cze 2010, 18:44

coś mi rozładowuje akumulator. kupiłem nowy chyba 77 ah i padł mi w ciągu godziny. gdzie może uciekać prąd w takich dużych ilościach?
Skati
Nowicjusz

Miejscowość: sarnaki

Re: Ford mondeo coś rozładowuje akumulator na postoju.

29 Cze 2010, 15:46

Wszędzie. Miernik do ręki i sprawdzić jaki prąd jest pobierany. Następnie odłaczać po kolei bezpieczniki i obserwować kiedy prąd spadnie do wymaganego. Najcześciej złodziejem prądu jest uszkodzone radio i od tego zacznij.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji
    Przedstawiciele firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowali o rozpoczęciu produkcji średniej wielkości SUV-a Pajero Sport w zakładach PCMA Rus w Kałudze. Fabryka ta stanowi współwłasność grupy PSA Peugeot ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar