Ford mondeo mk3 benzyna 1,8 problem z olejem

ford mondeo mk3 benzyna 1,8 problem z olejem

16 Lis 2013, 01:17

witam.jestem nowy na forum i mam problem z moim silnikiem.normalnie jeździł cały dzień a po godzinie stania nie chciał odpalić.po dłuższym kręceniu odpalił podjechałem kilka set metrów pod dom na parking i jak odkręcam korek wlewowy oleju to jest tam pełno oleju pod sam korek a jak wyciągam bagnet to oleju jest tylko na końcówce.co to może być.proszę o pomoc.temperatura w normie,jazda normalna
traker73
Nowicjusz

Auto: ford mondeo mk3
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem
    Według "Europejskiego barometru odpowiedzialnej jazdy 2015", aż 44% polskich kierowców zapomina włączyć kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem. Tymczasem to niezbędny element bezpiecznej jazdy, dzięki któremu ...
    Volkswagen Amarok Canyon - samochód terenowy Volkswagen Amarok Canyon - samochód terenowy
    Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje podczas tegorocznej Wystawy Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze wiele nowości. Obok nowego Cross Caddy kolejną atrakcją jest Amarok Canyon. Model ten pokryty jest lakierem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda