Ford Mondeo MK3 vs Mitsubishi Carisma

Ford Mondeo MK3 vs Mitsubishi Carisma

15 Sie 2010, 17:12

Witam . Własnie przymierzam sie do zakupu samochodu. Szukając tego jedynego jezdziłem po giełdach, komisach i prywatnych ogłoszeniach. Swój wybór ograniczyłem do dwóch aut.

1. Ford Mondeo MK3 2.0 benzyna 145 KM, 2001r
2. Mitsubishi Carisma 1.8 GDI benzyna 125 KM 2001 r

Obydwa samochody są sprowadzone z niemiec w podobnych pieniądzach i podobnym bogatym wyposażeniu.

Auto będzie uzywane na codzien na krótkich odcinkach w drodze do pracy i z powrotem.

Zalezy mi na niezawodnosci , komforcie jazdy i w miarę taniej eksploatacji.

Które z tych aut byście drodzy użytkownicy osobiście polecali ?
ratownik
Nowicjusz

Miejscowość: Puławy

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris GRMN - hot hatch - specyfikacja techniczna Toyota Yaris GRMN - hot hatch - specyfikacja techniczna
    Od czasu debiutu Toyoty Yaris GRMN podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie trwały intensywne prace mające na celu przygotowanie tego modelu do seryjnej produkcji. W centrum badawczym, zlokalizowanym w pobliżu ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50