Ford Mondeo MKII combi - mechanizm zamka w klapie bagażnika

Ford Mondeo MKII combi - mechanizm zamka w klapie bagażnika

22 Mar 2010, 21:12

Witam!
Drodzy koledzy, liczę, że ktoś z Was pomoże mi znaleźć namiary, gdzie mogę kupić wspomniany w tytule mechanizm zamka do klapy bagażnika. Element ten widoczny jest na zdjęciu:
http://www.mondeoklubpolska.pl/fart/a9/10.jpg

Chodzi o tę białą część z cięgłem od zamka z jednej strony poniżej i skrzydełkiem do centralnego z drugiej strony, nieco powyżej.

Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły niestety rezultatu (allegro, sklepy internetowe, lokalne sklepy i okoliczne szroty), a nie uśmiecha mi się kupno całego zamka za kilkaset złotych.

[ Dodano: Pią Mar 26, 2010 09:52 ]
Podbijam temat.

Czy naprawdę nikt w Polsce nie sprzedaje takich podzespołów?
myshaq
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Jaguar