Ford Mondeo - Oświetlenie wnętrza auta

Ford Mondeo - Oświetlenie wnętrza auta

22 Cze 2014, 12:43

Mam pytanie do szanownych użytkowników forda mondeo II - chodzi konkretnie o to iż ciągle pali mi bezpiecznik oświetlenia wnętrza kabiny ( 7,5 A zabezpiecza zegar, oświetlenie wnętrza i lusterka zewnętrzne - czy może być zwarcie na stykach regulacji lusterek). Jak spali bezpiecznik to włącza się nawiew wnętrza kabiny w autku mam klimatronik. Czy może ktoś ma jakiś pomysł co to może być bardzo proszę o pomoc bo już nie mam siły wymieniać bezpieczników ( wymieniam je już z zamkniętymi oczami) :no:
pilot2661
Nowicjusz

Miejscowość: Bochnia

Re: Ford Mondeo - Oświetlenie wnętrza auta

23 Cze 2014, 21:59

Sama wymiana bezpieczników nie rozwiąże problemu. Trzeba ustalić, który obwód powoduje zwarcie i pali bezpiecznik. Trzeba odłączać od bezpiecznika każdy obwód i mierzyć. A do tego potrzebny ci jest schemat, miernik i wiedza w tym temacie. Jak się znasz na tym, to poszukaj schematu i do roboty. Jeżeli jednak nie to lepiej zaprowadzić autko do elektryka.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe
    Architektura LifeDrive – nowy wygląd i kolorystyka nadwozia. Za sprawą języka stylistycznego opracowanego specjalnie na potrzeby modeli BMW i powstał projekt karoserii koncepcyjnego nadwozia coupe, która sygnalizuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009