Ford Mustang za 10 tyś.

18 Kwi 2010, 11:17

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe kupić mustanga za około 10 tyś. Chodzi mi o modele od 1964 do 1973. Wiem ze będą to samochody do remontu jak coś (bo chciałbym sobie sam odrestaurować), jeżeli jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy jest to możliwe będę wdzięczny.
hojny
 

18 Kwi 2010, 15:05

Myślę, że można takie auto kupić za w/w kwotę , ale będziesz mocno zawiedziony stanem takiego samochodu i ilością funduszy i pracy którą będziesz musiał włożyć w to auto.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

18 Kwi 2010, 18:15

a powiedz mi ile trzeba zapłacić za taki egzemplarz z którego powiedzmy byłbym zadowolony nie mówimy tutaj o samochodzie już odrestaurowanym.
hojny
 

19 Kwi 2010, 13:21

Nie dawno na allegro był mustang z 69 za 16 tys który był w bardzo dobrym stanie jak na taką cenę do wymiany był prawy przedni błotnik z tego co widziałem i co wynikało z opisu ale bardzo szybko ta oferta znikła. Lepszą okazję bardzo ciężko znaleźć ponieważ jeśli chcesz kupić mustanga z tych lat żeby był na chodzie i blachę miał dobrą te 30 tys trzeba mieć no może te 25 jeśli chodzi o zakup w Polsce no chyba że zdarzy się podobna okazja do tej co napisałem. Jeśli natomiast chciałbyś kupić do kompletnej renowacji to dostaniesz za 10 tys ale na prawdę sporo będziesz musiał włożyć w remont.
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA

19 Kwi 2010, 19:35

Satysfakcja z odreustaurowanego Forda jest jednak bezcenna. Gdybym miał czas i sporo pieniędzy to zabawiłbym się w "kupno Forda" za 10 tysięcy. :razz:
?stupid
Nowicjusz
 
Posty: 21
Miejscowość: Kutno

19 Kwi 2010, 20:10

No z tym się zgodzę satysfakcja jest ogromna :grin:
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kręcony licznik - auto sprzedawane w Niemczech...
    Opiszemy Wam historie która ostatnio nas spotkała. Zgłosił się do nas z klient z prośba o kontakt w Niemczech w sprawie jednego auta - chodzi dokładnie o Golfa VI. Napisaliśmy do niemieckiego właściciela z prośbą o ...
    Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomicznym silnikiem, z jakim możemy zakupić Hyundaia i30 jest wysokoprężna jednostka 1.6 CRDI DPF o mocy 95 KM. Ten silnik jest jednak dostępny wyłącznie z manualną skrzynią biegów. Aby zdobyć wersję ...