Ford Scorpio MK3 awaryjne otwieranie drzwi

Ford Scorpio MK3 awaryjne otwieranie drzwi

01 Cze 2013, 14:14

Witam. Mój problem wygląda następująco zostawiłem Forda teścia na miesiąc czasu bez ruchu i prawdopodobnie padł akumulator. Nie wiem jaki był jego stan oraz wiek. Chodziło by mi o jakiś sposób na to jak otworzyć drzwi przy braku zasilania. Samochód ma centralny zamek oraz otwieranie z pilota które przy braku zasilania oczywiście nie działa. Dziwi mnie bardzo to ze nie jestem w stanie otworzyć go z kluczyka. Wkładam kluczyk w zamek przekręcam a drzwi się nie otwierają. Wiem, że w tym modelu stosowane były zamku podwójnie ryglujące i pneumatyczne na dodatek. A sposób na otworzenie samochodu musi istnieć, pewnie nawet przewidział go producent samochodu. Proszę bardzo o pomoc, może ktoś z was miał podobnie albo chociaż wie co zrobić. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki i porady.
piotr03
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 10 2011
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.6 TU5JP4
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Ford Scorpio MK3 awaryjne otwieranie drzwi

09 Cze 2013, 11:11

Skąd jesteś kolego???
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1993

Re: Ford Scorpio MK3 awaryjne otwieranie drzwi

09 Cze 2013, 21:24

Piotrków Trybunalski
piotr03
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 10 2011
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.6 TU5JP4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...
    Na przejeździe pierwszeństwo ma zawsze pociąg! Na przejeździe pierwszeństwo ma zawsze pociąg!
    Podróżując samochodem często na naszej drodze napotykamy na przejazdy kolejowe, czyli skrzyżowania torów kolejowych z drogami publicznymi. W Polsce na 380 tys. km dróg publicznych, występuje 15 867 przejazdów ...

•