FORDEM KA, FIATEM UNO, FORDEM FIESTĄ Co wybrać...!

[FORDEM KA, FIATEM UNO, FORDEM FIESTĄ] Co wybrać...!

08 Lut 2008, 14:55

mam do dyspozycji 6000 lacznie z wszystkimi oplatami. to moje pierwsze auto. zastanawiam sie nad FORDEM KA, FIATEM UNO, FORDEM FIESTĄ... szukam malego autka. ktore z wymienionych polecacie, jak z czesciami do nich, ile pala?? NAjbardziej jestem przekonana do Uniaka mimo, ze rdza dosc szybko wychodzi...
86skorpion86
Nowicjusz

Re: Re: Re: Co wybrać...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08 Lut 2008, 22:24

Polecam Fiat Uno (niemam pojecia ile pali, ale dużo nie powinien) Rdzą sie nie przejmuj... Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem w Fiat Uno z rdzą :P
Daroo
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejski Program PHEV Toyoty Europejski Program PHEV Toyoty
    Toyota rozpoczęła projekt Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) w roku 2007. W 2008 r. przeprowadzono próby drogowe prototypowych pojazdów we Francji i Wielkiej Brytanii. W roku 2010 w ramach drugiej fazy projektu ...
    Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż
    Ile zapłacilibyście za nieużywaną Toyotę Suprę z 1990 roku? Taki wyjątkowy egzemplarz z przebiegiem 92 km jest właśnie wystawiony na sprzedaż. Nic tak nie ekscytuje fanów sportowych Toyot jak dyskusje o zapowiadanym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50