Fotoradar, mandat

Fotoradar, mandat

15 Wrz 2015, 17:30

Witam. Dostałem mandat ze wskazaniem kierowcy od straży miejskiej. Problem polega na tym, że zdjęcie mojego auta zrobione jest od przodu, a "kierunek pomiaru" z tyłu, drugim problem jest to, że na zdjęciu widoczne są dwa pojazdy, mój i jadący w przeciwnym kierunku drugi pojazd. Czy łatwo się odwołać? Jest ktoś w stanie pomóc?
wuu
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Fotoradar, mandat

15 Wrz 2015, 17:59

99,99% mandat jest nieważny :) Zajrzyj sobie na taką stronkę anuluj-mandat.pl i tam poszukaj info. Chyba, że ktoś tutaj "zaprawiony w boju" i dokładnie opisze jak odwołać się skutecznie :)

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samodzielna wymiana oleju silnikowego Samodzielna wymiana oleju silnikowego
    Dla osób lubiących samodzielnie naprawiać samochody, wymiana oleju silnikowego nie jest żadnym problemem. Jednak coraz więcej osób wybiera profesjonalne warsztaty takie jak Euromaster. Nic dziwnego, standardy ...
    Volkswagen Amarok Canyon - samochód terenowy Volkswagen Amarok Canyon - samochód terenowy
    Volkswagen Samochody Użytkowe prezentuje podczas tegorocznej Wystawy Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze wiele nowości. Obok nowego Cross Caddy kolejną atrakcją jest Amarok Canyon. Model ten pokryty jest lakierem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005