FREELANDER-RADIO Z KODEM

FREELANDER-RADIO Z KODEM

27 Sty 2009, 15:54

WITAM. MAM PROBLEM Z RADIEM A RACZEJ Z WPROWADZENIM KODU.RADIO JEST FABRYCZNE NA KASETY ALE TO NIC BO I TAK SLYCHAM TYLKO RADIA JAK JEZDZE.INSTRUKCJE MAM PO ANGIELSKU Z TEGO CO WYCZYTALEM TRZEBA PRZYTRZYMAC 1 A POTEM STRZALKAMI WPROWADZIC CYFRE I TAK CZTERY RAZY.PROBLEM W TYM ZE JAK WCISKAM LUB PRZYTRZYMUJE 1 NIC SIE NIE DZIEJE POWINIEN CHYBA MIGAC KURSOR CZY COS A TU ZADNEJ REAKCJI. JAK KTOS MA JAKIS POMYSL CO ZROBIC TO PROSZE O POMOC POZDRAWIAM.
mundi7
Nowicjusz

Miejscowość: radom

Re: FREELANDER-RADIO Z KODEM

27 Sty 2009, 17:39

moze kup nowe radio powiedzmy na cd i wmontuj. bo te freelanderowskie to troche sa lipne a jak bys chcial mimo wszystko pozostac przy oryginalnym kaseciaku to mam na sprzedarz sprawne bez kodów. pozdrawiam
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny

Miejscowość: grudziadz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MINI Clubman Bond Street, deska rozdzielcza, wnętrze
      Modele RC zdlanie sterowane, 5
      Volkswagen Westfalia
      Targi AutoSalon, bass i tuning