Fura dla laika - do 20tys

Fura dla laika - do 20tys

28 Sie 2007, 17:17

Witam, niedawno zdałem dopiero prawko więc planuję sobie zakupić jakiś pojazd żeby nie wyjść z wprawy ale żeby mieć również możliwość swobodnego dojazdu do kobiety lub na uczelnię :) Nie znam się na samochodach bo nigdy się nimi jakotako nie interesowałem (prócz rozróżnienia marek :P ). Do wydania mam ok 20tys - może być mniej, ale więcej to tak żeby z opłatami zamknęło się w 22-23tys. Co byście drodzy forumowicze poradzili? Moje typy to:

BMW Seria 3 ( E36, E46 ) - Diesel
Audi A4 ( B5 ) - Diesel
Opel Astra II
Seat Ibiza II / III
VW Polo IV - najlepiej chyba diesel
Ford Focus

Które z tych są dobre? Moje wymagania to:
-musi mało palić (silnik na benzynę max 1.3, diesel to hmm.. nie wiem, nie znam sie aż tak, ale żeby było porównywalne spalanie do benzynowego 1.3-1.4)
-mieć elektryczne szyby
-centralny zamek
-klima-opcjonalnie - jak będzie to dobrze, jak nie to kiedyś się wstawi :)

Więcej chyba mi nic niewiadomo czego nie trzeba, najbardziej przychylam się do Polo IV. Słyszałem negatywne opinie o blachach opli, o fordach też nieciekawe ale matka ma fiestę i zadowolona, a ojciec astre i też ok (tyle że ten pierwszy ma 5 lat a drugi salonowy z tego roku)

Proszę o jakiekolwiek opinie, z góry dziękuję i pozdrawiam,

naweciarz
naweciarz
Nowicjusz

Re: Fura dla laika - do 20tys

28 Sie 2007, 18:47

:D Polówka IV z dieselkiem będzie najbardziej odpowiednia. :wink:
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący

Miejscowość: Chrobrego.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light