Fusion FuelSaver

Fusion FuelSaver

15 Cze 2018, 13:47

Witam.
Może ktoś podpowie na temat zmniejszenia spalania FuelSaver'em. Czy to nie jakieś oszustwo?
pawelniski09
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 03 1999
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Opel
Silnik: 2.2 benzyna 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Fusion FuelSaver

15 Cze 2018, 13:59

Chodzi ci o te magnesy które przez pewien czas były dostępne na naszym rynku a później z tego co pamiętam zakazano ich sprzedaży chociaż nie miały negatywnego wpływu na silnik i podzespoły?

Sam tego nie testowałem ale czytałem że jakieś oszczędności generowały i nie są już dostępne za sprawką koncernów paliwowych które mogły dzięki nim generować straty. Jakiej wielkości oszczędności można było wygenerować na 100km pewnie nie wielkie ale jak by je złożyła większość kierowców (były tanie) to było by już coś w skali całego raju :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

10 Lip 2018, 12:20

O magnetyzerach różnie mówią, ale podobno to nawet działa, testowały to też jakieś portale, które piszą o oszczędzaniu paliwa z tym. Wcale bym się nie zdziwił gdyby było tak jak napisano wyżej, że koncerny paliwowe uwaliły ten pomysł (albo przynajmniej próbowały, bo z tego co wiem to jednak gdzieś da się je kupić, może niekoniecznie w takich standardowych sklepach motoryzacyjnych).
greneth
Obserwowany

Miejscowość: Warszawa
Auto: Audi A6

24 Wrz 2018, 10:36

Potwierdza się że chyba jednak koncernom samochodowym nie wyszło z uwalaniem tego, jest możliwość dotarcia do producenta fusion fuelsaver przez portale z opiniami, niby wykazuje jakąś tam skuteczność, przydałoby się żeby ktoś najlepiej z tego forum osobiście to przetestował i zdał relację
greneth
Obserwowany

Miejscowość: Warszawa
Auto: Audi A6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z jakim silnikiem? Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...
    Lexus LF-1 Limitless to nowy rodzaj crossovera Lexus LF-1 Limitless to nowy rodzaj crossovera
    Według japońskiego magazynu Mag-X, samochód będący seryjnym rozwinięciem koncepcyjnego Lexusa LF-1, zaprezentowanego w styczniu na North American International Auto Show w Detroit, ma trafić na rynek w 2021 roku. Dziennikarze ...

•