Fusion FuelSaver

Fusion FuelSaver

15 Cze 2018, 14:47

Witam.
Może ktoś podpowie na temat zmniejszenia spalania FuelSaver'em. Czy to nie jakieś oszustwo?
pawelniski09
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 03 1999
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Opel
Silnik: 2.2 benzyna 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: Fusion FuelSaver

15 Cze 2018, 14:59

Chodzi ci o te magnesy które przez pewien czas były dostępne na naszym rynku a później z tego co pamiętam zakazano ich sprzedaży chociaż nie miały negatywnego wpływu na silnik i podzespoły?

Sam tego nie testowałem ale czytałem że jakieś oszczędności generowały i nie są już dostępne za sprawką koncernów paliwowych które mogły dzięki nim generować straty. Jakiej wielkości oszczędności można było wygenerować na 100km pewnie nie wielkie ale jak by je złożyła większość kierowców (były tanie) to było by już coś w skali całego raju :)
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam

Re: Fusion FuelSaver

10 Lip 2018, 13:20

O magnetyzerach różnie mówią, ale podobno to nawet działa, testowały to też jakieś portale, które piszą o oszczędzaniu paliwa z tym. Wcale bym się nie zdziwił gdyby było tak jak napisano wyżej, że koncerny paliwowe uwaliły ten pomysł (albo przynajmniej próbowały, bo z tego co wiem to jednak gdzieś da się je kupić, może niekoniecznie w takich standardowych sklepach motoryzacyjnych).
greneth
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięciostopniowa skala autonomicznej jazdy Pięciostopniowa skala autonomicznej jazdy
    Coraz śmielej do seryjnych modeli samochodów przedostają się rozwiązania, zwalniające kierowców z części ich dotychczasowych obowiązków. Klasyfikacje stopni jazdy autonomicznej umożliwia pięciostopniowa ...
    Jak bezpiecznie podróżować z psem? Jak bezpiecznie podróżować z psem?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak bezpiecznie podróżować z psem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Wyjeżdżając z psem na majówkę ...

•  
    • Honda CRX, biała
      Corvette Sting-ray, 1977 rok, chromowany wydech
      Volkswagen Golf II 4x4
      Lexus IS-F vs Chevrolet Corvette C6