Garaż z drewna i palet

Garaż z drewna i palet

16 Wrz 2015, 12:31

Przeglądałem w sieci zdjęcia konstrukcji garażowych i trafiłem na niesamowitą fotografię z drewnianym garażem i podłogą z palet. Na dachu była chyba jakaś papa, ale porozcinana w kształt dachówki. Zainspirowany kupiłem drewno i plaety, ale wciąż nie mogę znaleźć odpowiedniej papy, którą będzie łatwo ciąć. Albo może brakuje mi odpowiednich narzędzi. Macie jakieś podpowiedzi?
singnoral
Nowicjusz

Prawo jazdy: 18 11 2007
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Fiat 500

Re: Garaż z drewna i palet

23 Wrz 2015, 21:06

Mam lepszy pomysł, będzie łatwiej. Zrób garaż z kartonu, pudeł tekturowych. :D
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

23 Wrz 2015, 23:51

pomijając fakt z czego to na GARAŻ potrzebujesz projekt i pozwolenie budowlane.....
uwierz mi nie dostaniesz pozwolenia na garaż z palet ;)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

25 Wrz 2015, 10:45

pocieszny napisał(a):pomijając fakt z czego to na GARAŻ potrzebujesz projekt i pozwolenie budowlane.....

Już nie - http://serwisy.gazetaprawna.pl/nierucho ... zycie.html
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

25 Wrz 2015, 14:52

garaż z drewna i palet- ciekawe, pokażesz fotke? :)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

25 Wrz 2015, 23:13

MotoAlbercik napisał(a):Już nie - http://serwisy.gazetaprawna.pl/nierucho ... zycie.html

wszystko super fajnie ale to nie zmienia w ogóle wymogów, różnica jest taka że nie masz papieru że ci wolno i nikt się do tego nie dowali :mrgreen:
w brew pozorom, to nie jest takie dobre jak się wydaje :/
to co wcześniej mogłeś zrobic ot tak teraz zgłaszasz do urzędu (koszta/projekt), wymogi prawa zostają takie jak były,
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

• Re: Garaż z drewna i palet

08 Paź 2015, 14:17

Przyznam szczerze, że troszkę odlot, ale jak patrze ile kosztuje wybudowanie garażu murowanego chociażby na bazie kosztorysu - http://www.budowadomu24h.pl/koszt-budowy-garazu.html to sam nie wiem czy się nie zdecydować na taką formę garażu jak ta zaprezentowana. W gruncie rzeczy w małych miastach jak moje za garaż wołają już po 120 zł za miesiąc. Niedługo koszt wynajęcia garażu będzie większy niż mieszkania.
    Szensze
    Nowicjusz

Prawo jazdy: 19 08 1988
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Audi A3
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2007

09 Paź 2015, 12:25

Zawsze można postawić blaszak
    zielonek
    Aktywny

Auto: P 206

13 Lis 2019, 09:58

Garaż z drewna i palet to raczej niezbyt udany pomysł…Ja wybudowałem w tym roku dom i garaż murowany…. Nie znoszę biegania po urzędach i wszystkie formalności załatwiła za mnie firma (reklama) Polecam skorzystanie z takich usług … to przede wszystkim oszczędność naszego cennego czasu…
    Ostatnio edytowany przez Kao, 13 Lis 2019, 11:42, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Regulamin IV. 4.e
    krupier
    Nowicjusz

Auto: Nie mam