Gasnący nieregularnie Golf 3 1.8 Automat

Gasnący nieregularnie Golf 3 1.8 Automat

23 Sie 2018, 19:20

Witam serdecznie.
Mam problem z moim Golfem (Golf 3 1.8 Automat), a dokładniej z tym że gaśnie mi silnik podczas jazdy. Zdarza się to nieregularnie, tzn raz przez tydzień mogę jeździć bez problemu a potem przez najbliższe 2 dni zgaśnie mi silnik kilka razy. Problem jest na tyle nieprzyjemny, że gdy już zgaśnie silnik to bez pomocy nie odpali tak szybko.

Doszedłem do tego co by mogło być problemem ale specem nie jestem dlatego pytam.

Załączone jest zdjęcie (nie moje, google pomógł) na którym zaznaczyłem cześć którą musze poruszać ( a dokładniej dociskać kable wychodzące z części) aby samochód mógł powrotem odpalić bez czekania 30min+.

Może mi ktoś powiedzieć co to w ogóle jest za część i czy faktycznie to ona może powodować ten problem.
deadend
Obserwowany

Zdjęcia: 1

Re: Gasnący Golf 3

23 Sie 2018, 19:26

Możesz wypiąć i przeczyścić styki ale ja bardziej bym stawiał na czujnik położenia wału
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie
    Palące kalifornijskie słońce, tłumy koneserów najlepszej motoryzacji i setki wyjątkowych, niespotykanych samochodów, wartych niejednokrotnie miliony dolarów – właśnie takie jest słynne Pebble Beach ...
    [E] A6 C5 2,5 TDI / 525d e39 / E 270 CDI w210 / S80 I 2,5 TDI [E] A6 C5 2,5 TDI / 525d e39 / E 270 CDI w210 / S80 I 2,5 TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment E - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C5 2,5 TDI - 150KM - BMW 525d e39 - 163KM ...

•  
    • Motor Show
      VW Passat Variant GTE, przód
      Mycie auta w bikini
      Nissan Juke edycja Ministry of Sound, tylne światło