Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

15 Gru 2010, 19:24

Witam!!

Mam problem oplem Astra 1 1993 1.4 benzyna +gaz, kupiłem ja dwa tygodnie temu jak temperatura nie przekraczała - 10 stopni wszystko było ok. Auto stoi na dworze ma słaby akumulator ładowanie ok. Dzisiaj o 6:00 po naładowaniu akumulatora po nocy auto odpaliło na sprzęgle działał ok nie szarpał, ale jak puszczałem sprzęgło auto obroty spadały auto szarpało i nie mogłem puścić, gdyż na pewno zgasłoby.
Po około 30 sekundach myśląc, że auto nagrzało się puściłem sprzęgło i auto zgasło powtórnie odpalić już nie mogłem akumulator raczej kręcił tylko silnik nie zaskakiwał. Co zauważyłem wsiadając skrzynia biegów miała gęsty olej opór był dość spory po nocy na mrozie może coś zamarzło ?? Albo coś z układem zapłonu.
Marcin9188
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...
    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Drifting, Nissan 200sx s14, Olsztyn
      Dźwignia zmiany biegów, 6 biegów, Renault
      BMW seria 3 touring
      Fiat 500L Beats Edition