Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

Gaśniecie silnika podczas odpalania Astra 1.4.

15 Gru 2010, 19:24

Witam!!

Mam problem oplem Astra 1 1993 1.4 benzyna +gaz, kupiłem ja dwa tygodnie temu jak temperatura nie przekraczała - 10 stopni wszystko było ok. Auto stoi na dworze ma słaby akumulator ładowanie ok. Dzisiaj o 6:00 po naładowaniu akumulatora po nocy auto odpaliło na sprzęgle działał ok nie szarpał, ale jak puszczałem sprzęgło auto obroty spadały auto szarpało i nie mogłem puścić, gdyż na pewno zgasłoby.
Po około 30 sekundach myśląc, że auto nagrzało się puściłem sprzęgło i auto zgasło powtórnie odpalić już nie mogłem akumulator raczej kręcił tylko silnik nie zaskakiwał. Co zauważyłem wsiadając skrzynia biegów miała gęsty olej opór był dość spory po nocy na mrozie może coś zamarzło ?? Albo coś z układem zapłonu.
Marcin9188
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą
    Czy w Polsce produkuje się samochody? Oczywiście, że tak! Co prawda Polska nie ma w tej chwili własnej marki powstającego seryjnie samochodu, od kiedy w 2002 roku zakończyła się produkcja Poloneza, ale mimo to nasz kraj uznawany ...
    [D] C5 I 2,0 / Mazda 6 I 2,0 / Vectra C 1,8 / SuperB I 1,8T [D] C5 I 2,0 / Mazda 6 I 2,0 / Vectra C 1,8 / SuperB I 1,8T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu D - silnik o pojemności do 2l i mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C5 I 2,0 - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi r8
      Scirocco R Cup 2012, Norisring
      Suzuki Vitara w terenie leśnym zjeżdża z góry
      Nissan, drift