Gaz do bmw e91 ? opinie uytkowników

gaz do bmw e91 ? opinie uytkowników

19 Lip 2014, 14:43

Witam chce kipic autko bmw e91 w benzynie i zagazowac . chciałem z rocznika 2010 jednak wyczytałem ze w tych silnikah są juz wtryski bezposrednie co dyskwalifikuje gaz . Wiec jestem muszony kupic auto do 2007 r poniewaz do tego roku podobno są silniki na wielopunkcie . Proszę o porady jaki silnik najlepszy pod gaz a jesli ktos juz posiada to jaka ma instalacje , jakie spalanie gazu itp . I moe cos wiecej o bme 3 e91 wady i zalety ogolnie auta
rezydent13
Nowicjusz

Auto: Golf 4
Paliwo: Benzyna + LPG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...
    Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, drift
      Lexus GS F
      Jeep Compass -- 03-21-2012 1
      AMAZING PARTS, SKODA Octavia rozebrana na części, 15