Gazeta motoryzacyjna

gazeta motoryzacyjna

18 Lip 2009, 18:42

mam od jakiegoś czasu samochód, ale moja wiedza o autach jest raczej niewielka i nie wiem gdzie mogłabym poszerzyć swoje horyzonty ;) i mam pytanie - która z gazet motoryzacyjnych jest dobra i treściwa, z której coś mądrego da się wyciagnąć? :)
karola007
Nowicjusz

Miejscowość: Wałbrzych

18 Lip 2009, 22:06

Polecam ''Motor'' lub ''Auto Świat'' dużo testów ,porównań ,informacji technicznych oraz porad ''zrób to sam''i innych!
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini! SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!
    SKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku. Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało ...
    Skoda Superb z wyposażeniem Laurin & Klement Skoda Superb z wyposażeniem Laurin & Klement
    Skoda Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia - Laurin & Klement, na polskim rynku pojawił się w październiku ubiegłego roku. Teraz pakiet dostępny jest z nowym silnikiem. Do dotychczas oferowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW
      Tuning Show
      Honda Civic IV, tył, noc
      BMW E46 Coupe